Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Reza Zarrab New Yorkun kralı gibi!

Reza Zarrab New Yorkun kralı gibi!
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
164 views
21 Eylül 2018 - 7:43
Spread the love

 İran’a yönelik yaptırımların ihlal edilmesiyle ilgili ABD’de görülen davada itirafçı olan Reza Zarrab’ın, New York’un en lüks otellerinden Four Seasons Downtown’da kaldığı öne sürüldü.

İLGİLİ HABER: REZA ZARRAB ABD’DE SUŞİ YERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Razi Canikligil’in Hürriyet’te yer alan haberine göre Zarrab’ın, geçen hafta suşi yerken görüntülendiği Nobu’nun hemen karşısındaki Four Seasons Downtown Oteli’nde konakladığı ortaya çıktı.

Başka bir isimle oda rezervasyonu olduğu öğrenilen Zarrab, kapıda bekleyen Washington plakalı Cadillac Escalade marka, şoförlü lüks aracın önünde görüntülendi.

Zarrab’a eşlik eden FBI ajanı ya da özel bir korumanın olmaması dikkat çekti.

CEZAEVİ KAYITLARINDA İSMİ KALDIRILMIŞTI

Önce otomobili otoparka sokan şoför 2 saat sonra aracı tekrar kapıya getirerek eşyaları bagaja yükledikten sonra ayrıldı. Kapıdaki görevlilerden biri ‘Yolculuk büyük ihtimalle Hamptons’a (2 saat mesafedeki New Yorklu zenginlerin yazlık semti)” dedi. 

New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi’nde yargılanan Zarrab, daha az ceza almak için savcılıkla anlaşarak hakkındaki suçlamaları kabul etmiş ve itirafçı tanıklık yapmıştı.

Duruşmaların bitmesinden bir ay sonra New York’un Westchester Cezaevi’nde olduğu ortaya çıkan Zarrab’tan bir daha haber alınamamış ve cezaevi kayıtlarından ismi kaldırılmıştı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN