Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Recep Tayyip Erdoğanla barışmadım çünkü…

Recep Tayyip Erdoğanla barışmadım çünkü…
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
166 views
09 Mayıs 2017 - 21:38
Spread the love

 

Suriye lideri Beşar Esad, kendisini ziyaret eden Lübnanlı heyete açıklamalarda bulundu. Esad, bütün Suriye’yi “tekfirci teröristlerden” kurtaracağını belirtti…

Suriye lideri Beşar Esad, kendisini ziyaret eden Lübnanlı heyete açıklamalarda bulundu. Esad, bütün Suriye’yi “tekfirci teröristlerden” kurtaracağını belirtti. 

Tesnim Haber Ajansı’nda yer alan haberde, Suriye’nin Arap kimliğinin merkezi olduğunu ve Suriye olmadan Arap kimliğinin olmayacağını vurgulayan Esad, “Bırakın Arabistan ve diğer Arap ülkeleri ne istiyorlarsa yapsınlar.” dedi.

“ERDOĞAN’LA BARIŞMADIM”

Esad ayrıca, Lübnan heyetiyle gerçekleştirdiği görüşmede şu ifadelerde bulundu: “Eğer iki yıl içerisinde Suriye’yi kurtarmazsam istifa edeceğim ama ben Suriye’nin kurtulacağına dair yüzde yüz garanti veriyorum. Müzakereler ve bunun gibi konulara bakmayın, Suriye’nin teröristlerden ve tekfircilerden kurtarılmasının gerçek planı, Suriye’nin bölgesel rolünün yeniden kazandırılmasıdır. Ben Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile barışmadım. Çünkü o Suriye halkının öldürülmesine neden oldu ve Arabistan da çok pişman olacaktır.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN