Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

ÖNCE NERO’YU ÖLDÜRDÜLER ŞİMDİ DE NERO BARINAĞINI SELLERE GÖMDÜLER!

ÖNCE NERO’YU ÖLDÜRDÜLER ŞİMDİ DE NERO BARINAĞINI SELLERE GÖMDÜLER!
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
209 views
25 Temmuz 2021 - 14:25
Spread the love
Artvin’in Arhavi ilçesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan selde Nero Hayvan Bakım Evi’nde bulunan bir çok köpek boğularak öldüğü ortaya çıktı.

Gençağa Karafazlı- Arhavi
Arhavi’de yaşanan sel felaketi sonrası hayvan bakımevinin dere yatağına yapılmış olmasının bedelini masum (köpek) canlar ödedi. Sel , öldürülen NERO isimli köpeğin isminin verildiği barınağı aldı götürdü.
Arhavi’de yaşanan selde, Arhavi Nero Hayvan Bakım Evi’nde bulunan  köpeklerden 5 tanesi  boğularak can verdiği diğer köpeklerin ise kurtarma ekipleri ve hayvan severler tarafından kurtarıldığı ortaya çıktı.
İstanbul Sarıyer’de Duygu ve Can Özula çiftinin köpekleri Nero, Alp Erkin tarafından eşini ısırdığı iddiasıyla vurularak öldürülmüştü. Köpek Nero’nun ismi Artvin ‘in Arhavi ilçesinde bir grup hayvan severin girişimi ve Arhavi belediyesinin desteği ile yapılan hayvan barınağına verilmişti.
Arhavi Belediyesi ‘Nero Hayvan Bakımevi’ ismiyle hizmet vermeye başlayan ve onlarca kopeğin barındığı bakım evi 4 gün önce Arhavi de yaşan sel ve heyelan sonrası dere sularına kapılarak yok oldu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -