Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Oktay Vural Rizeye Geliyor

Oktay Vural Rizeye Geliyor
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
185 views
04 Mart 2014 - 12:31
Spread the love

Milliyetçi Hareket Partisi Grup başkan vekili Oktay Vural Rize’ye Geliyor. MHP Rize il başkanlığından yapılan açıklamaya göre Vural bir dizi temasta bulunmak için 6 Mart ve 7 Mart tarihleri arasında Rize’ye geliyor.

 

MHP Rize il başkanı O.Cem Kazmaz’ın yaptığı basın açıklaması ise şöyle:

 

 

TBMM Grup Başkan Vekilimiz ve İzmir Milletvekilimiz Sayın Oktay Vural Rize’mize gelmektedir. Kendileri 06.Mart Perşembe ve 07.Mart Cuma günü Rize Merkez ve İlçelerinde bir dizi program ve açılışa katılacaktır.

 

 

Rize Merkez için asıl Program 07.Mart Cuma günü Rize Sahil Cami Cuma çıkışında buluşma, esnaf ziyareti ve Belediye Parkında Basın Açıklaması şeklinde olacaktır.

 

 

Tüm bu programlar ve oluşumlar MHP’nin Rize’de ne denli iddialı olduğunu ve AKP’yi sandıkta gönderecek yegane iradenin MHP olduğunu ortaya koymaktadır.

 

 

Partimiz Rize’de Merkez İlçe dâhil olmak üzere gerek 12 İlçe ve 6 Belde Belediyesinde, gerekse İl Genel Meclisinde eksiksiz olarak seçimlere adayları ile katılmaktadır. Ülkemiz için, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için yarışmaktayız, hizmet etmek için çalışmaktayız. İhanet projelerine dur demek için Türk Milliyetçileri olarak her zaman göreve hazır olduğumuzu ve her zaman hazır olacağımızı herkesin bilmesini istiyoruz. Bizler önümüzdeki yerel seçimlerde kazanmak için değil, öncelikle Milletimize, Rize Halkı’na hizmet etmek için çalışacağız. Adım atmadığımız toprak, tanışmadığımız insan bırakmayacağız. Bütün adaylarımız Rize Halkı’na hizmete hazır. Bugüne kadar unutulan, ötelenen, aldıkları sözlerin karşılıklarını alamayan herkesin yaralarını sarmak için 31.Mart sabahı Rize Belediyesi Başta olmak üzere, İlçe ve Belde Başkanlıklarında göreve başlama kararlılığıyla yolumuza devam ediyoruz.

 

 

ALLAH RİZE’Yİ İKİ PROFESÖRDEN KORUSUN

 

 

Bizim Rize Merkez Adayımız Sayın Uzm. Dr. Zelkif Akgül dışında eski Faziletli yeni AKP’li bir siyasetçinin tabiri ile bir birinin ikizi iki profesör aday bulunmaktadır. Bunlar aynı yolun yolcusu, aynı zihniyetin ürünüdürler. Hiçbir elle tutulur projeleri yoktur, tamamen olmayanlar yapılamayanlar üzerinden kandırmaca kurgusu yapmaktadırlar. AKP’nin adayı gerek Ankara Rize Dernekleri Federasyonunda sergilediği yönetim şekli, gerekse kendi üniversitesinde meslektaşlarının bile oyunu alamamış profili ile Rize’de Sayın Başbakan’ın arkasına saklanarak seçim çalışması yürütmektedir. Çıktığı canlı yayını televizyonda seyredenler Program Moderatörünü AKP Belediye Başkan Adayı, kendisini ise onun mülayim sessiz sedasız profesör danışmanı zannetmektedirler.

 

 

AKP’nin paralel projesi Saadet Adayının karnesi ise malum ve bölücü uzantısı oldukları bilinen odakların aferinleri,  takdirleri ile doludur.İşe soyadını değiştirmeden önce Yüce Önder Atatürk’e Makalelerinde “Kefere Kemal” yakıştırması ile başlamıştır,Türk Ordusunu Kürtlere soykırım yapmakla suçlamıştır, daha sonra bu toprakların yetiştirdiği Devlet Adamı, Başbakanımız Sayın Mesut Yılmaz’a en ağır hakaretler ve eleştiriler ile devam etmiş, PKK’nın taziye çadırlılarında, bölücü uzantılarının organizasyonlarında boy göstermiş, İmralı Canisine takdirlerini sunmuş ve en son olarak da bölücü uzantıları ile  Laz Enstitüsü açmıştır.

 

 

Bu Laz Enstitüsünü kimin kaynağı ile açtığı sorulunca da bizleri kastederek “MHP İl Başkanı araştırmacı , belgesini arasın bulsun” diyerek aklınca topu taca atmıştır. Biz buradan kendisine bir kez daha soruyoruz, elbette ilerleyen süreçte belge ve bilgilerimiz açıklarız.

 

 

Ama Rizeliler bunu ondan duymak istiyorlar;

 

 

Laz Enstitüsünü kimlerin sağladığı kaynak ile kimlerle açtınız? Bu kaynak nereden sağlandı? Acaba Rize’de paralel proje olarak seçimlerde su gibi harcadığınız paraların kaynağı ile burası örtüşüyor mu?

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -