Kuzey Teve

NEHMET CENGİZ.BU MİLLETİN …… KOYACAĞIZ!

NEHMET CENGİZ.BU MİLLETİN …… KOYACAĞIZ!
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
180 views
30 Ocak 2014 - 17:18
Spread the love

Haramzadeler’in Paylaştığı Ses Kaydında Mehmet Cengiz Millete Küfrediyor…

Ege’nin Sesi-Ayten BODUR/ Son günlerde yayınladığı ses kayıtları ve belgelerle adından söz ettiren Haramzadeler Türkiye gündemini sarsarken, söz konusu Twitter adresinden paylaşılan bilgi ve belgelere bir tepki de Cemaate yakınlığı ile bilinen Nazlı Ilıcak’tan geldi. AKP iktidarı süresince aldığı ihaleler ile öne çıkan İşadamı Mehmet Cengiz’e ait olduğu iddia edilen konuşmalarda, Cengiz’in vatandaşlara yönelik hoş olmayan ve küfür içeren cümleler kullanması üzerine Ilıcak ‘Hem ihaleleri kapıyorsun hem millete neden küfrediyorsun’ ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Twitter hesapları üzerinden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan başta olmak üzere pek çok kişiye ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ve belgeleri paylaşan Haramzadeler, geçtiğimiz günlerde yeni iddialar ile gündemde ses getirmişti. Haramzadeler kullanıcı adıyla bilinen hesaptan ATV ve Sabah’ın satış süreci ile ilgili, başta AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım olmak üzere İşadamı Mehmet Cengiz’in yanı sıra pek çok işadamını ilgilendiren ilginç iddialar ortaya atılmıştı.

 

 

 

 

 

‘ATV ve Sabah’ın Satışında Başbakan Erdoğan Ve Binali Yıldırım Hakkında Şok Edici İddialar’ haberini okumak için TIKLAYINIZ…

 

CENGİZ’DEN KÜFÜRLÜ CÜMLELER

 

ATV ile Sabah’ın satış sürecinde etkin olan bazı iş adamlarına ait olduğu öne sürülen ses kayıtlarında bir ayrıntı ise dikkat çekti. Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz ile Kolin İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Celal Koloğlu’na ait olduğu iddia edilen telefon görüşmesinin YouTube isimli video paylaşım sitesine düşmesinin ardından, olaya ilk tepki Nazlı Ilıcak’tan geldi. Ilıcak, kişisel Twitter hesabından özellikle Mehmet Cengiz’in konuşma tarzına dikkat çekerek “Bazı ses kayıtları yayınlanıyor Anlamadığım şu: Karadeniz şiveli Cengiz kardeş. Hem ihaleleri kapıyorsun hem millete neden küfrediyorsun” diye yazdı.

 

 

 

SOSYAL MEDYADA DA TEPKİ GÖRDÜ

 

Haramzadeler tarafından internet ortamına sürülen ve kamuoyu ile paylaşılan ve Mehmet Cengiz’e ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında, Cengiz’in AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile olan konuşmasına atıfta bulunduğu ve millete yönelik küfürlü konuşmaları bulunuyor. Cengiz’in söylediği öne sürülen cümlelerin hızla internet ortamında yayılmasının ardından ise, sosyal medya üzerinden de Cengiz’e büyük tepkilerin geldiği dikkatlerden kaçmadı.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -