Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

NE OLUYOR, NE OLDU, NE OLACAK?..

NE OLUYOR, NE OLDU, NE OLACAK?..
Fakir Yılmaz( [email protected] )
251 views
25 Aralık 2021 - 12:22
Spread the love

İki aya yakındır kuruş kuruş artıp, birden birer lira düşüsle bir anda geri düşen “dolar oyununun sonu nasıl bitecek?’ diye beklerken parası olanda olmayanda memlekette adeta birer borsa uzmanı kesildi.
Dolar gibi tahminlerin tutmadığı borsa uzmanlığımızda ünlü ve diplomalıları kıskandıracak bir ekonomi kitabını yazmaya çalışırken artan doları bahane ederek, kitabımızı basmayan puşt matbaacılarla karşılaştık.
Ve 17 Aralıkta başlayıp, 15 Temmuz darbe girişimine kadar süren ve adına barış süreci denen sürecinde içinde olduğu, yarınların nelere gebe olduğunu da dolar borsası gibi anlamazken bir film senaryosunun daha tutmadığını görmekteyiz.
Ve bunlar yaşanırken benim YouTube Ardahan TV’de anlattığım gibi bir senaryonun daha sahneye konulduğu yönündeki iddialarım da sanki doğru gibi, benim çok bilmişliğimle noktalanacak gibi..
Zira o videolu yorumumda bu son senaryoların tutmaması halinde ve onca oyuna rağmen bir türlü %40’ın altına düşmeyen Erdoğan’ın yeniden puan alacağını ve daha da güçleneceğini söylemiştim.
Evet kim ne derse desin halen aynı fikirdeyim. Ve bana göre bu senaryoyu da bozan Erdoğan’ın gitmesini hayal edenler yeni bir senaryoyla sahneye çıkacaklar.
O senaryoda para pulla ilgili değil, Kılıçdaroğlu’nun seslendirdiği sonrasında sustuğu siyasi cinayetler şüphesidir..
Zira başta halkları karşıya getirme oyunu olmak üzere insanları cadde, sokaklara dökme hesapları muhalefetinde katkısıyla tutmayınca son biri hariç oynanacak başka oyun kalmadı gibi..
Evet, “Ne oluyor?” sorusunu sorup da merakla cevabını bekleyenler dikkatli olun demekten başka ne diyebilirim ki..

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -