Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Mustafa Kamalak Ardeşene Geldi!

Mustafa Kamalak Ardeşene Geldi!
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
169 views
15 Ocak 2014 - 11:19
Spread the love

 Yerel Seçim Çalışmalarını Aralıksız Sürdüren Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Ardeşen’e Gelerek Partililer İle Buluştu.

Ardeşen’deki bir lokanta da partililer ile bir araya gelen Kamalak’a Rize Belediye Başkan Adayı Mehmet Bekaroğlu ile Parti Kurmayları Eşlik Etti.

Buluşma da Ardeşen Belediye Başkan Adayı Ali Okutan, İlçe Başkanı Ekrem Okutan ve İlçe Teşkilat Mensupları ile Çok Sayıda Partili de Hazır Bulundu.

Burada partililere hitaben bir konuşma yapan Kamalak; Milli Görüş belediyelerinin önemine işaret ederek, Saadet Partisi olarak Rize’de Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu ile Ardeşen’de ile Ali Okutan ile seçimlere gireceklerini anımsatarak, “inşallah bu iki güçlü kardeşimiz Rize’ye ve Ardeşen’e milli görüş belediyeciliği felsefesi ile hayırlı hizmetler yapacaktır.” İfadelerini kullandı.

Milli Görüş belediyelerinin bu ülkede devrimler yaptığına vurgu yapan Kamalak, “Millete tepeden bakmadı, hizmet belediyeciliğini geliştirdi. Alt yapı sorunlarını büyük ölçüde tamamladı. Şehirleri köy statüsünden kurtardı. Halkın ekmek ihtiyacı için halk ekmek fabrikaları kurdu. Kimsesizler için ise iftar çadırlarını kurdu. Ucuz fakat kaliteli konut projelerini bir bir hayata geçirdi. Haramiler yolumuzu kesmeseydi Ardeşen’imiz de bu hizmetlerden faydalanacaktı” dedi.

Rize’lilerden ve Ardeşen’lilerden bir şans istediklerini ifade eden Kamalak, “Halkımız bu seçimlerde tercihini mutlaka bizden yana kullanacağına inancımız tam. Allahın izni ile bu iki güzel kentimizi milli görüş belediyeciliği ile şahlandıracağız ve burada sergileyeceğimiz kaliteli belediyecilik örneği tüm ülkeye nam salacaktır. Bu yüzden bu seçimler Rize ve Ardeşen için çok önemlidir.” Dedi.Fatih Zenginal

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -