Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Muhalefet uykuda

Muhalefet uykuda
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
162 views
27 Şubat 2015 - 17:49
Spread the love

7 Haziran seçimleri için 22 aday adayının başvuruda bulunduğu AKP, seçim çalışmalarına hız verirken, muhalefet partilerinden ses seda çıkmıyor.

turut-hayrat1

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Mahalle toplantılarına Hayrat Mahallesi ile devam etti. Hayrat Mahallesi teşkilatı ve mahalle sakinleri ile biraraya gelen Türüt, tam bir ekip çalışması ortaya koyduklarını söyledi.

Mahalle toplantısına Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’le birlikte başkan yardımcıları Hüseyin Özgün, Sinan Eyüpoğlu ile Yönetim Kurulu üyesi Nurdan Boşnak ve Hayrat Mahallesi Başkanı Mehmet Kurt katıldı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği belirtilen toplantıda Başkan Türüt, Mahalle Başkanı Mehmet Kurt’tan mahallenin sorunlarını dinleyerek detaylı bilgi aldı.

turut-hayrat2

AKP Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, toplantıda yaptığı konuşmada, “Teşkilatlarımızla yapmış olduğumuz toplantılarımız bizler için çok önemlidir. Toplantılarımız çok önemli bir takım çalışması halini aldı. Gerçekten ortada çok ciddi bir ekip var ve her mahalle için her köy için şu ana kadar hiçbir siyasi geleneğin ortaya koyduğu bir çalışma şablonu değil bu. Bizim teşkilatçılık namına bugün kullandığımız birçok kavramı üreten, İstanbul İl Başkanlığı dönemindeki çalışmaları ve daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğinde o çalışma şartlarını oluşturan Cumhurbaşkanımız ve davamızın lideri kurucu Onursal Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ak Parti teşkilatları çok bilimsel metotlarla çalışarak gerçekten bu duvarın üstüne birer taş daha birer tuğla daha koyarak, teşkilatçılık manasında çok yüksek bir bina ortaya çıkardılar. Bizim bu iş içerisindeki anlayışımız detayların toplamından bütünün oluştuğu yönündedir. Bizim partimiz halkın partisidir. Tepeden aşağıya inmeci değil halkın yanında olarak, ortaya koyduğu gerçekleri, prensipleri ve icraatlarıyla yaşatan halkın gerçek partisidir.” dedi.

7 Haziran seçimlerine de değinen Türüt, “Teşkilatçılık anlamında İl ve İlçe yönetimlerinden olduğu gibi mahalle köy teşkilatlarından da beklentilerimiz vardır. Derler ya ‘Demir tavında dövülür’; işte o tav da burasıdır. Çünkü buranın gerçeklerini bu mahalleliden ve bu mahallelilerden oluşan bu mahallenin Ak Parti yönetim kurulu üyelerinden daha iyi bilecek kimse yoktur. Bu yönüyle çok önemlidir. Yeniden bir seçim sathı mailine giriyoruz. Ak Partinin girdiği her seçim birbirinden önemliydi; biz her seçim için birbirinden önemli dedik, hakikaten de öyle oldu. Bizim davamız Hak ile batılın mücadelesi davasıdır. Bizim sağlamaya çalıştığımız edinim, insanın elinde olması gereken imkanı ona vermek gayretidir. Bizim derdimiz Allah rızası için Ümmeti Muhammed’e ve insanlığa hizmet etme gayretidir. Bizim meselemiz kulluk meselesidir. Bizim derdimiz Allah rızasıdır ve bunun için siyasette bir mücadele vermek gerekiyorsa bugünün gerçekleri buysa biz bunun için buradayız. Bu dava Ümmeti Muhammed’in davasıdır insanlığın davasıdır. Muhakkak burada hesaplar sadece dünya için yapılmaz. Niyeti sağlam tutmalıyız.” dedi ve toplantıya katılanlara teşekkür etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -