Kuzey Teve

MHP’li Belediye başkanı Vergili, “AK Parti siyaseti, herhangi bir yerde rant varsa onu peşkeş çekmekle başlar”

MHP’li Belediye başkanı Vergili, “AK Parti siyaseti, herhangi bir yerde rant varsa onu peşkeş çekmekle başlar”
98 views
11 Şubat 2024 - 12:17
Spread the love
MHP’li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin “AK Parti siyaseti, herhangi bir yerde rant varsa onu peşkeş çekmekle başlar” sözleri sosyal medyada gündem oldu. AKP’ye yakın isimler, Vergili’nin sözlerine tepki gösterdi.

Artı Gerçek – MHP’li Karabük Belediyesi’nin Başkanı Rafet Vergili’nin AKP‘yi eleştirdiği konuşması gündem oldu. AKP’ye yakın isimler de sosyal medya hesabı üzerinden Vergili’ye tepki gösterdi.

Sosyal medyada gündem olan konuşmada Vergili, “AK Parti siyaseti, herhangi bir yerde rant varsa onu peşkeş çekmekle başlar. Şu andaki arkadaşlarımızın pozisyonu bu” ifadelerini kullandı.

‘AK PARTİLİ OLAN VATANDAŞLAR ONU GÖRMEZ’

Vergili, eleştirilerine şöyle devam etti:

“Bunu o kadar gizli saklı yaparlar ki normal AK Partili olan vatandaşlar onu görmez. Bunları söyleyen artık biz olduk Karabük’te. Ondan sonra Karabüklü bunları görmeye başladı.”

AKP’YE YAKIN İSİMLERDEN TEPKİ

Rafet Vergili’nin AKP’ye yönelik eleştirilerine AKP’li isimlerden tepki geldi.

Sosyal medya paylaşımlarıyla tepki çeken AKP’li Furkan Bölükbaşı, “Tek kelimeyle Cumhur İttifakı ruhuna ihanet MHP’nin de bu sözlerden rahatsız olduğuna adım gibi eminim Gerekli süreçleri mutlaka yürüteceklerdir” dedi.

Bir başka AKP’li isim olan YeniŞafak muhabiri Taha Hüseyin Karagöz de, “Sn. Bahçeli’nin bu gibi durumlarda tavrının ne olduğunu hepimiz biliyoruz” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -