Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Madonnaya koronavirüs tepkisi: Eşit değiliz, en çok acıyı fakirler çekecek

Madonnaya koronavirüs tepkisi: Eşit değiliz, en çok acıyı fakirler çekecek
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
206 views
02 Ocak 2021 - 21:58
Spread the love

ABD’li şarkıcı Madonna’nın, sosyal medyada koronavirüs nedeniyle paylaştığı videoya çok sayıda tepki geldi.

Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına alırken insanlar mümkün olduğunca evden çıkmamaya çalışıyor. Koronavirüs nedeniyle evden çıkmayan ünlüler ise sosyal medyadan video ve canlı yayınlarını paylaşıyor.

Şarkıcı Madonna ise sosyal medya hesabından “Koronavirüsün herkesi eşit hale getirdiğine dair” bir video yayınladı. Videoda güller içerisindeki bir küvette olduğu görülen Madonna’nın, “Koronavirüs sizin ne kadar zengin, ne kadar ünlü, ne kadar komik, ne kadar zeki, kaç yaşında olduğunuzu, nerede yaşadığınızı önemsemiyor. Büyük bir eşitleyici. Salgınla ilgili muhteşem olan şey de bizi birçok açıdan eşit hale getiriyor olması” ifadeleri kullanmasına çok sayıda tepki geldi.

HAYRANLARDAN TEPKİ: “EŞİT DEĞİLİZ”

Sosyal medya kullanıcıları, Madonna’nın güllerle dolu bir küvet içerisinden “Koronavirüs büyük bir eşitleyici” ifadelerini kullanmasının tezatlık içerdiğini belirtti. Bir kullanıcı “bu sözleri güllerle dolu küvet içerisindeyken mi söylüyorsun” diye tepki gösterirken, bir kullanıcı da “Evde bir hafta geçirdin ve delirdin” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Madonna’yı çok sevdiğini söyleyen bir kullanıcı ise “Özür dilerim kraliçem, seni çok seviyoruz ama biz eşit değiliz” diye tepkisini dile getirdi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -