Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Kuzeni tepki gösterdi: “Utanma sırası şimdi onda”

Kuzeni tepki gösterdi: “Utanma sırası şimdi onda”
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
184 views
03 Ocak 2021 - 14:52
Spread the love

 CNN Türk’te son günlerde kamuoyunda büyük tepki çeken termik santrallere filtre takmadan 2.5 yıl daha üretim izni verilmesine dair skandal bir haber yayınlanmıştı.

Haberi sunan spiker Beste Uyanık, termik santral bacalarına filtre takmanın maliyetini anlatmıştı. Habere göre bacalara filtre takılırsa evler ışıksız kalacak, metrolar sefer düzenleyemeyecek, makineler çalışmayacaktı.

“UTANMA SIRASI ŞİMDİ ONDA”

CNN Türk’te yayınlanan bu habere tepkiler sürerken, Beste Uyanık’ın kuzeni olduğunu söyleyen Nazlı Demet, Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Bir çevre mücadelecisi olduğunu söyleyen Nazlı Demet, iki yaşındayken kuzeni Uyanık’a küfür ettiğini ve annesini utandırdığını fakat şimdi utanma sırasının Uyanık’ta olduğunu ifade etti. Demet, söz konusu haberin kesilmiş olduğuna dair açıklamalara ise, kuzeninin niyetinin kötü olmasa da haberin bir termik santral güzellemesi olduğu yanıtını verdi.

“AMACIM FARKINDALIK YARATMAKTI”

Söz konusu haberi sunan ve tepki toplayan Beste Uyanık, Twitter hesabından açıklamasını paylaştı. Uyanık, CNN Türk ekranlarında iki farklı termik santrallere dair yayın yaptıklarını, aslında bu yayınlarla büyük şirketlerin daha hızlı harekete geçmesini sağlamak olduğunu söyledi. Uyanık, bir algı operasyonun yapıldığını ileri sürdü.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -