Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

KÖY ENSTİTÜLERİ BAYRAKLI’DA DÜZENLENECEK PANELDE KONUŞULACAK

KÖY ENSTİTÜLERİ BAYRAKLI’DA DÜZENLENECEK PANELDE KONUŞULACAK
330 views
14 Nisan 2022 - 11:42
Spread the love

Türk eğitim sisteminde bir döneme damgasını vuran Köy Enstitüleri, kuruluşunun 82’nci yıl dönümünde Bayraklı’da düzenlenecek panelde konuşulacak.

Bayraklı Belediyesi, Atatürkçü Düşünce Derneği, Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği ve Adabelenliler Derneği’nin iş birliğinde organize edilen “Cumhuriyet’in Tabanı Köy Enstitüleri” paneli yarın (Cuma) saat 17.30’da Bayraklı Belediyesi Havuz Tesisleri’nde düzenlenecek.

KÖY ENSTİTÜLERİNİN SERÜVENİ ANLATILACAK

Köy Enstitülerinin kuruluş serüveninin, verilen eğitimlerle birlikte ortaya çıkan toplumsal değişimin, enstitülerin kapatılma sürecinin anlatılacağı panele eğitimci-yazarlar Şafak Coştu,  Prof. Dr. Kemal Kocabaş, Öner Yağcı ve Ahmet Nuri Doğan konuşmacı olarak katılacak. Bayraklı Belediyesi’ne ait Havuz Tesisleri’nde gerçekleşecek olan panel, saat 17.30’da başlayacak.

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Eğitim tarihimizin en önemli atılımlarından olan Köy Enstitülerini bu yıl da Bayraklımızda anacağız. Çok değerli kurumların işbirliğinde ve kıymetli konukların katılımıyla düzenlenecek panelimize tüm halkımız davetlidir” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -