Kuzey Teve

Kılıçdaroğlunu affetmiyorum, Erdoğanı çok seviyorum

Kılıçdaroğlunu affetmiyorum, Erdoğanı çok seviyorum
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
156 views
02 Ocak 2021 - 22:25
Spread the love

 ‘Allah onu nazarlardan esirgesin, herkesin kalbine dokunan bir liderimiz var’ diyen Seda Sayan, kendisine yalaka diyenlere ise sitem etti

Hatay’daki sınır birliklerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik eden ünlüler arasında bulunan Seda Sayan, “Cumhurbaşkanımıza ve bize hakaret eden Kılıçdaroğlu’nu affetmiyorum. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımayız” dedi. Meral Akşener’e “Selamına ihtiyacımız yok” diyen Sayan, Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Bana yalaka diyorlar. Kim ne derse desin, cumhurbaşkanımızı çok seviyorum. Herkesin kalbine, yüreğine dokunan bir liderimiz var. Allah onu nazarlardan esirgesin, uzun ömürler nasip etsin. Allah onu Türkiye Cumhuriyeti’ne bağışlasın. Cumhurbaşkanımız, her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider” dedi.

‘ALLAH TARAFINDAN DÜNYAYA GÖREVLİ OLARAK GELDİM’

Sabah gazetesinin magazin eki Günaydın’a konuşan Seda Sayan, “Kendimi çok şanlı hissediyorum, Allah’ıma şükürler olsun. Aynı zamanda seçilmiş olduğumu da düşünüyorum. Kaderci bir yapım vardır ve çok inançlı bir insanım. Allah tarafından bazı insanlar bu dünyaya görevli olarak gelmiş, ben de bunlardan biriyim. Yardım deyince Türkiye’de ilk akla gelen isimlerden biriyim” dedi.

‘KILIÇDAROĞLU SANATÇI DÜŞMANI’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la birlikte Hatay’daki askerleri ziyaret etmesine ilişkin soruyu yanıtlayan Seda Sayan şöyle konuştu:

 “Cumhurbaşkanımız, sanatçılarımızı askerlerimizin yanına götürdü. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Bu ziyaret sonrası çok bozulduğum iki isim oldu: Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener. Meral Akşener’in “İktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz” sözünü asla unutmayacağım. İkincisi de Kılıçdaroğlu’nun bize hakaret etmesi. Kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. Kendisi hangi organizasyona bizi davet etmiş de katılmamışız?

‘CUMHURBAŞKANIMIZ SANATA VE SANATÇIYA DEĞER VEREN BİRİ’

Cumhurbaşkanımız, her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider. Kılıçdaroğlu’nun bize yönelik yaptığı açıklama büyük gaftır. O bizi tanımıyorsa, biz onu hiç tanımıyoruz. Şimdi kendisi de gidiyor Hatay’a, keşke daha önce gitseydi. Neden bize yönelik böyle bir açıklama yapıyor biliyor musunuz? Cumhurbaşkanımız ondan önce davrandı ve bizleri götürdü diye. Kusura bakma Kılıçdaroğlu, daha önce düşünecektin!

‘ERDOĞAN’I ÇOK SEVİYORUM’

O bize daha önce deseydi gidelim diye, giderdik onunla. Cumhurbaşkanımız da destek olurdu, onun gibi çirkin davranmazdı. Bu nedenle Kılıçdaroğlu’nu affetmeyeceğim. Cumhurbaşkanımız, tüm sanatçıların ne kadar değerli olduğunun farkında; kimseyi ayırt etmiyor. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve eşi Sayın Emine Erdoğan’ı çok seviyor ve saygı duyuyorum.”

‘MERAL AKŞENER SELAM VERMEYECEKMİŞ; VERMEZSEN VERME’

Akşener ve Kılıçdaroğlu’nun kendilerini hedef gösterdiğini söyleyen Sayan, “Ne Kılıçdaroğlu’nu, ne de Akşener’i; bize ve Cumhurbaşkanımız’a yaptığı hakaretlerden dolayı asla affetmiyorum. Meral Akşener, bir kadın olarak çok büyük bir hata ve gaf yaptı. Ziyarete giden sanatçılara selam vermeyecekmiş; vermezsen verme. Bizim Akşener’in selamına ihtiyacımız yok. Sizin bize her zaman ihtiyacınız var ama, biz sanatçıyız.

‘BANA YALAKA DİYORLAR’

Cumhurbaşkanımızın resepsiyonuna katılıyorum mesela, ‘yalaka’ diye yazıyorlar. Cumhurbaşkanımızın doğum gününü kutladım, resim ve bir mesaj paylaştım geçtiğimiz günlerde; ‘Bana yalaka diyecekler şimdi ama doğum gününüz kutlu olsun’ diye. Sosyal medyada linç kampanyası başlattılar bana. Kim ne derse desin; Cumhurbaşkanımızı çok seviyor ve ona saygı duyuyorum. Allah onu nazarlardan esirgesin, uzun ömürler nasip etsin. Birisi için dersin ya, Allah onu ailesine bağışlasın diye. Cumhurbaşkanımızın da ailesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları. Allah onu Türkiye Cumhuriyeti’ne bağışlasın. Erdoğan, Türkiye için büyük bir şans. Ülkemizin daha iyi noktaya gelmesi için çok çalışıyor.

‘BERAT ALBAYRAK’I DA EMİNE ERDOĞAN’I DA AYAKTA ALKIŞLADIM’

Sayan ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı lider olarak nasıl buluyorsunuz’ sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Geçen gün bir konuşmasına rastladım ve bayıldım. ‘Kasımpaşa’da Roman kardeşlerimizle birlikte büyüdük. İnsan ayırt etmem’ dedi. Bakın; herkesin kalbine, yüreğine dokunan bir liderimiz var. Geçtiğimiz günlerde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni’ne katıldım. Törene, Enerji Bakanımız Berat Albayrak’ın konuşması damga vurdu. Sosyal medyada öyle bir algı yaratılmak isteniyor ki, sanki AK Parti sanat düşmanı, kadın düşmanı. Bu kesinlikle çok yanlış. Lütfen herkes Sayın Albayrak’ın törende yaptığı konuşmaya baksın. Ben konuşmasını ayakta alkışladım. Sayın Emine Erdoğan’ın konuşmasını da ayakta alkışladım.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -