Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Namazdan çıkıyorsun, avluda küfür kıyamet

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Namazdan çıkıyorsun, avluda küfür kıyamet
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
196 views
20 Ağustos 2021 - 13:47
Spread the love

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afgan göçmenler konusunda kendisine yönelik sözlerine tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,  “Namazdan çıkıyorsun, avluda küfür kıyamet… Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Milletin aklıyla, değerleriyle, alay eden sensin Erdoğan!” dedi.

Twitter’dan paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Namazdan çıkıyorsun, avluda küfür kıyamet… Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Milletin aklıyla, değerleriyle, alay eden sensin Erdoğan!

Bir televizyon programında “sığınmacı alacağız, bu bir cibilliyet meselesi” diyorsun; yarım saat sonra uyanıp “sınırlara duvar örüyoruz” diyorsun. Bir dediğin diğer dediğini tutmuyor. Ne söylediğinin farkında değilsin.

“Sen bir beka sorunusun”

Erdoğan yineliyorum: Gel milletimize dönelim, onlar söylesinler; bu ülkeye akın akın sığınmacı geliyor mu, gelmiyor mu? Etraflarına bakarak mahallelerinden söylesinler, belli ki sen saraylardan göremiyorsun.

Özetle Erdoğan, sen bir beka sorunusun. Ülkenin demografik yapısını alenen tehlikeye attın. Seçimden de kaçtığın için, halkımız sana gerçek fikrini “şimdilik” iletemiyor. Ama gün gelecek göreceksin, sen de gerçekle yüzleşeceksin!”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -