Kuzey Teve

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a : Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun, artık yeter

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a : Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun, artık yeter
119 views
26 Mayıs 2023 - 11:54
Spread the love

Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın ‘kaset’ iddiasına tepki gösterdi: “Benim Kandil’deki teröristlerle görüştüğüme dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir.”

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘kaset’ iddiasına sosyal medyadan cevap verdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, “Benim Kandil’deki teröristlerle görüştüğüme dair kasetler olduğunu söyledin Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir” ifadelerine yer verdi.

‘GÜNAH VE PİSLİK İÇİNDE BOĞULDUN, ARTIK YETER’

Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti:

“Benim Kandil’deki teröristlerle görüştüğüme dair kasetler olduğunu söyledin. Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir.

Yeter bu iftiralar yeter. Allah’a sığınıyorum dedim. Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter.”

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Dün bir TV kanalında soruları yanıtlayan Erdoğan, “Seçim kampanyasının başından beri teröristlerin desteğini aldıkça yüzü güldü, yüzü gülüyor. Dağdaki teröristler, Kandil’dekiler ne diyorlar? ‘Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceksiniz’ diyorlar. Şimdi oraların desteğiyle yoluna devam eden ortada bir Kılıçdaroğlu var. Bunu bir defa milliyetçilik kabul eder mi?” demişti. (HABER MERKEZİ)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -