Kuzey Teve

Kılıçdaroğlu ÇAYKUR işçilerinin kadro sorununun peşini bırakmıyor

Kılıçdaroğlu ÇAYKUR işçilerinin kadro sorununun peşini bırakmıyor
41 views
25 Ocak 2023 - 12:39
Spread the love

Geçtiğimiz haftalarda CHP Rize İl Başkanlığından milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Saltuk Deniz il başkanlığı sürecinde olduğu gibi adaylık sürecinde de ÇAYKUR’ da çalışan mevsimlik işçilerin kadro talepleri hakkında hassasiyet göstererek meclis gündemine taşınması adına çalışmalarını sürdürüyor.
Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Cumhuriyet Halk Partisi Grup Toplantısında ÇAYKUR’ un mevsimlik işçilerinin kadro taleplerini iktidara geldiklerinde hiç beklemeden harekete geçerek gerçekleştireceklerini söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün yaptığı konuşmasında ‘Rizelilere söyledim, asla unutmadım yine söylüyorum, 9300 işçiye yasa geldiği zaman kadrolarını vereceğiz’ dedi.

“BU KONUYU SÜREKLİ GÜNDEMDE TUTACAĞIZ”
Kemal Kılıçdaroğlu’ nun grup toplantısında yaptığı konuşmasının ardından sosyal medya hesaplarında bir mesaj yayınlayan Saltuk Deniz şunları ifade etti:
“ÇAYKUR’da çalışan mevsimlik işçilerimizin kadro sorununu genel başkanımıza bir kez daha ilettik. Sağ olsun Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu bugünkü grup toplantısında bir kez daha ÇAYKUR’da çalışan mevsimlik işçilerimizin kadro sorununu gündeme taşıdı. Bu konuyu sürekli gündemde tutacağız.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -