Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

KIBRISLI NEJLA ŞİFAYI SEVGİ İLE AKTARIYOR

KIBRISLI NEJLA ŞİFAYI SEVGİ İLE AKTARIYOR
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
194 views
02 Ocak 2021 - 19:25
Spread the love

Sevgi ile hastalara şifa dağıtan, modern zamanların pek de alışık olmadığı şifalandırma programları uygulayarak içimizin karanlık kilitlerini açan Nejla Gazi Dünyanın neresinde olursanız olun çağrın hemen gelsin. Eksik olanı bulmaya, parçaları bütünlemeye ihtiyacı olan herkesin uğrayabileceği kocaman bir yürek…

Gençağa Karafazlı
 Eksik olanı bulmaya, parçaları bütünlemeye ihtiyacı olan herkesin uğrayabileceği kocaman bir yürek…

Hızla büyüyen günlük yoğunluk ve stres insanların hayatında türlü türlü hastalıklarla tanışmasına sebep oluyor, Yapılan son araştırmalarda kanser başta olmak üzere birçok hastalığın başlangıç nedeni stres.

Birçok insanda depresyon veya depresyon başlangıcı var. Bunların en önemli sebebi ekonomik krizler, yoğun koşuşturmaca, karışık siyasi ortamlar, bu ortamlar insanların beyin sağlıklarını ciddi bir şekilde tehdit ediyor ve beyinlerini verimli kullanmalarını engelliyor.

İşte burada devreye eksik parçaları sevgiyle tamamlamak için Kıbrıslı Nejla Gazi devreye giriyor

KİMDİR NEJLA GAZİ

Kendini tanımak için başladığı içsel yolculuğunda, içindeki şifalı kaynağı fark eden, fark etmekle de kalmayarak sevgiyle aktarmaya başlayan bir isim Nejla Gazi…

Yüreğinin sesini dinleyip ilk önce Lefkoşa’da başlattığı ‘Elif Yaşam Bütünsel Şifa’ merkezini yine yüreğinin sesini dinleyerek Girne’ye taşıyan, güzelliği şifayla birleştirerek herkesin yüzünde huzurlu bir gülümseme bırakmayı başaran Nejla Gazi, Yaşama ait tüm renklerin içimizde saklı olduğu ipucunu veriyor. Cenneti de cehennemi de, iyiyi de kötüyü de sevgiyle kabul edip çoktan yolu tamamlamış bile…

Şimdi hazır olan yüreklere, modern zamanların pek de alışık olmadığı şifalandırma programları uygulayarak içimizin karanlık kilitlerini açıyor…

Akademik eğitim olarak İletişim Fakültesi mezunu. Bir dönem Gazetecilik yapmış. Güzellik uzmanlığı kurslarına devam ederek, 5 yıl güzellik salonu çalışmış.

Eksik parçaları sevgiyle tamamlayan Kıbrıslı Nejla Gazi Gazeteci Gençağa Karafazlı’ya hikâyesini şu şekilde aktardı:

“KENDİ ARAYIŞIM İÇERİSİNDEYDİM”

2011 yılında tekrar ülkeme döndüm. Kısa bir süre dinlenmek istedim. Kendi arayışım içerisindeydim. Bu süreçte, ülkemize gelen Hermes Şems’in seminerine katılmamla hayatımdaki değişimde başlamış oldu. İlk defa enerjiyle tanıştım. Şifacı yönümü hatırlamam da Hermes sayesinde yaşandı. Hermes’in kaldığı otele gittiğim ziyaret esnasında bana birden bire ‘Artık hazırsın’ dedi. Bir hafta boyunca düşündüm neye hazırım diye. Sonra ellerim aktifleşmeye başladı. Ellerim, avuçlarıma bir şeyler olmaya başladı. Değişik bir his… Ağrısı olan birini hissetmeye başladım. Bir gün dayımın başı ağrıyor, bunu hissederek, bir şeyler yapmaya başladım. Ardından ağrının geçtiğini dile getirdi bana. Bu tecrübeyle birlikte kendimin de neye hazır olduğunu anlamış oldum.

ŞİFALANDIRMA ÇALIŞMALARI NASIL YAPILIYOR?

Ben, gelenlere bütünsel şifa sunuyorum. Kaynağın enerjisini sunuyorum. Bahsettiğim enerji akıllı, zeki bir enerjidir. Zeki bir enerji olduğu için şifalandırılması gereken yeri kendisi buluyor. Burada belirtmek isterim ki bizler sadece aracıyız. Şifayı Allah yapar. Verdiğimiz enerjiyle zihinsel blokajlar açılıyor… Diye konuşan Gazi’nin Çalışmalarını hakkında birkaç not vermek gerekirse,

*Dolu Zihinlerin Boşaltılıp Enerji sel Blokajların Kaldırılması!

(Zihnimiz bir kayıt diski gibidir. Yaşantılarımız boyunca gördüğümüz, duyduğumuz, deneyimlediğimiz, Tanık olduğumuz tüm kayıtlar oradadır. Diskte nelerin yüklü olduğunu tek tek bilmemiz imkânsız. Çünkü oldukça geniş bir hafıza programına sahibiz.

Hayatımıza bu kayıtlarla şekil veririz. Ancak bu kayıtların olumsuzu kendi önümüzü tıkamamızı ruhsal ve bedensel olarak hasta olmamızı sağlar…

Yetişen yeni kuşaklar hakkında neler düşünüyorsunuz? Bütün bu enerji akışının neresinde yer alacakalar?

Şu an hala dünyada uyanmaya çalışan indigolar dolaşıyor. İndigolar, dünyayı değiştirmek için meydana gelen çocuklar… Bir de kristaller var… Onlar da dünyaya yeni gelen bebekler. Onlar saf, sevgiyle dünyaya geldiler. Çocuklarımız için zaman zaman endişeler duyuyoruz. Ancak bu tür endişelere gerek yok. Onlar kendilerini biliyorlar. Özellikle son zamanlarda Türkiye’de meydana gelen olaylar, indigoların yansımasıydı.

Peki tüm bu yaşananların zamanlaması tesadüf müydü yoksa doğru zaman mı geldi?

Her birey kendi içinde bir süreç yaşar uyanışıyla ilgili. Olması gereken her şey doğru zamanda meydana geliyor. Yanlış olduğunu düşündüğümüz karşılaşmalar da yaşanması gerektiği için karşımıza çıkıyor. Biz hazır olduğumuz zaman, hazır olanı çekeriz. Tamamen hak edişle alakalı… neyi hak ediyorsak onu çekiyoruz.

“Kolay bir oyun”

Daha net ve anlaşılır olması için bir örnekle devam etmek istiyorum. Sürekli aşağılanıyor ve kötü muamele görüyorsak, bunun nedeni kendimize gerektiği kadar değer vermediğimizi gösteriyor. Bu sınavı geçene kadar karşımıza aynı muamele çıkmaya devam edecektir. Tekrarını yaşamamak için ilk önce kendimizi fark etmeli, kendimize değer vermeyi öğrenmeliyiz. Aslında bu çok kolay bir oyun. Bizler her ne kadar zor gibi düşünsek de farkındalıklarımızı arttırarak, her şeyi yola sokacak güce sahibiz. Zihinsel kayıtlar devreye giriyor ve bahsettiğim oyun zorlaşıyor. Bize çocukluğumuzdan beri söylenenler vardı. Örneğin ‘Çok terleme hasta olursun, koşma, terleme vs…’ Bunların hepsi birer kayıt. Bunlar yerleşiyor ve üzerimiz o kadar çok tortularla kaplanıyor ki, her hangi bir olayla karşı karşıya geldiğimizde özümüzle değil, tortularla karar veriyoruz. Tüm bu yaşananlarla birlikte kendimizi bloke ediyoruz.

*KALP MÜHÜRLERİNİN KIRILMASI

Yine zihinde kayıtlı olan beklentili ilişki anlayışı, kendimize olan inanç ve sevgi yetersizliğinden doğan hayal kırıklıkları, duygularımızı kapatmamızı ve ayni şekilde hasta olmamızı sağlar.

*Bedensel, Ruhsal Uyumlanma ve dengenin sağlanması…

Seanslarda enerji sel blokajlar kırılıp denge sağlandıktan sonra beden kendini toparlar ve şifalanmaya başlar. Kişinin rahatsızlık duyduğu sağlık sorunları şifa terapileriyle giderilmektedir.

İYİLEŞME SAĞLANAN BELLİ BAŞLI RAHATSIZLIKLAR:

*Psişik ameliyatlar

*Psikolojik sorunlar *Psikodramalar

*Epilepsi *Gastro Sistem *migren

*Safra taşları * böbrek taşları

*Kireçlenme * Fıtık *Romatoid artrit

*kalp ve damar rahatsızlıkları

*Hiper tansiyon *kilo sorunu *Diabet

*Görme ve işitme bozuklukları

* cilt ve zührevi hastalıklar

*Tümörler *Nodüller *Miyon *Lezyonlar

*kanser hastalıkları

*M.S * Parkinson * Felç

* Otizm

TERAPİLERİN SONUNDA;

*Mevcut olan rahatsızlıkların altında yatan nedenler ortaya çıkarılıp, fiziksel, ruhsal yönden rahatlama sağlanır.

*Kişi özgürleşir, negatif enerjilerden etkilenmeyecek bir hale gelir,

*büyük bir ölçüde rahatlar ve kendisini huzurlu hisseder.

*bir dönüşüm gerçekleşir.

*Tedavi sağlanır.

NOT: * Ayni zamanda aldığınız Bireysel şifa terapileri her türlü tıbbi tedaviyle birlikte devam edebilir.

* Enerjisel blokajlar kırılıp beden bütününüz dengeye alınır, ancak siz Terapiye açık olabildiğiniz kadar şifalanırsınız .

(Şifalanma ve süresiyle ilgili her hangi bir garanti verilmediği gibi mucizevi şifalar da gerçekleşmektedir …)

Nejla Gazi, dünyanın birçok ülkesinden çağrılıyor. Türkiye’de çeşitli illerden yapılan çağrılar giden Nejla Gazi geçtiğimiz günlerde çağrılı olduğu Rize ilinde birçok kişiyle beraber bir araya gelerek çalışma yaptı. Dünyanın neresinde olursanız olun çağrılarınıza Nejla Gazi cevap veriyor.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -