Kuzey Teve

Kadir İnanır: Beni yıpratmak hem kolay değil hem de kimsenin işine gelmez

Kadir İnanır: Beni yıpratmak hem kolay değil hem de kimsenin işine gelmez
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
150 views
02 Ocak 2021 - 22:00
Spread the love

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre, barış talebini yenileyen sanatçı, bir alışveriş merkezinde kendisine yöneltilen soruları yanıtladı ve kendisine yönelik eleştirilerle ilgili “Beni yıpratmak hem kolay değil, hem de kimsenin işine gelmez” dedi

‘BARIŞLA İLGİLİ YOĞUN ÇALIŞMA İÇİNDEYİM’

“Benim bir tek isteğim var her şey bu ülkede çok güzel olsun, herkes birbirini çok sevsin saysın” diyen İnanır, “Tabi ki bizim birbirimize karşı toplum olarak birey olarak görüşlerimizde farklılık muhakkak olacaktır, öyle olmazsa tadı olmaz, yaşamın da tadı olmaz. Ama acil olarak bütün bu sorunları kenara bırakacağız. Sizin çalıştığınız mecralar rahat çalışacaklar. Sosyal hayat hızlanacak, toplumda büyük bir KDV yaratılacak ki her şey çok güzel olsun. Bunun bir tek yolu var barıştan geçiyor. Ben bunlarla ilgili yoğun çalışmalar içerisindeyim” ifadelerini kullandı.

İnanır sözlerini şöyle sürdürdü:

“Onun dışında mesela film çalışmalarının içinde gereken şeyleri söylüyorum, benim yapacağım işlerin sosyal içeriği bütün bu anlattığım sorulanların bir parçasını içerisinde taşıması gerekiyor. Onu da yapacağız umuyorum ama önce hepimizin bildiği bütün sıkıntıları bizim başımıza ören bütün etkenleri ortandan kaldıracağız. Dünyanın en güzel ülkesinde beraber mutlu bir biçimde yaşayacağız. Dünyanın en güzel ülkesi Türkiye Cumhuriyetidir, bu güzel vatanımızdır.”

‘HERKES BİR GÜN VİCDANIYLA BAŞ BAŞA KALACAK’

Kadir İnanır, sosyal medyada kendisine yöneltilen eleştirilerle ilgili soruya da şöyle yanıt verdi:

“Olsun, onlar olur, olmazsa hayatın tadı olmaz. Herkes aynı görüşte olursa, ama ben şunu iddia ediyorum, benim aleyhime söyleyen herkes bir gün vicdanıyla baş başa kalacak ve ‘Bu Kadir Abiye ayıp ettik’ diyecekler.”

Siyasete girme gibi bir durumunun olmadığını söyleyen İnanır, ”Şimdiye kadar yapsam beş yüz kere siyasete girerdim. Konuya siyaset üstü bakıyorum. Benim derdim bu memlekete barış gelsin sonra işime döneyim” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -