Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

İYİ PARTİLİ ÖZTÜRK”ÖZADAĞ İLE DEĞİL İYİ PARTİ İLE YOLA DEVAM EDECEĞİM”

İYİ PARTİLİ ÖZTÜRK”ÖZADAĞ İLE DEĞİL İYİ PARTİ İLE YOLA DEVAM EDECEĞİM”
263 views
06 Mart 2021 - 9:33
Spread the love

İyi parti Rize il başkanı Ayşegül Özyanık hakkında FETÖ cu olduğu yönünde suçlamalarda bulunan ,bu açıklamalarının ardından kesin ihraç istemiyle parti disiplin kuruluna sevk edilen Güneysu İyi Parti içe başkanı Riza Öztürk kendisiyle ilgili bazı medya kuruluşlarında İyi Parti den istifa eden ve parti kuracağı iddia edilen Umit Özdağ ile beraber hareket edeceği şeklindeki haberler sonrası bir açıklama yaptı.
Öztürk hiç bir yere gitmediğini ve gitmeyeceğini İyi Parti nin bir neferi olarak mücadele edeceğini açıkladı.
İşte Riza Öztürk’un o iddialara yönelik yaptığı açıklama.
“GÜNEYSU’DA SİYASET ZOR İŞTİR”
“Son günlerde yaşanan olaylarla ilgili kamuoyu yanıltılarak farklı anlamlar ortaya çıkaracak olaylar yaşanmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Sayın Genel Başkanımız Meral AKŞENER, değişim hareketinin MHP içinde başladığı ilk günden itibaren benimsemiş, heyecanlandırmış ve yanında yer almışım. Türkiye genelindeki tamamına yakın toplantılarına katılmış bulunmaktayım. Sonuç itibariyle Rize ilinde kurulan kurucular arasında yer almış, Güneysu gibi siyasette zor bir bölgede ilçe başkanı olarak görev aldım. Son günlerde partimizin üzerinde yapılmakta olan sinsi hesaplar neticesinde ihraç talebile disiplin kuruluna sevk edildim. Her şeye rağmen lyi Partiye olan gönül bağım, Genel Başkanımıza ve teşkilat başkanlarımıza olan güvenim ve bağlılığım sarsılmamıştır. Şu an itibariyle ilçe başkanlığım muallakta olmasına rağmen gerek ilçe başkanlığını gerekse üye olarak her durumda lyi Partinin hizmetinde olacağım.
“ÖZDAĞIN AÇIKLAMALARIYLA İLGİM YOKTUR”
Ulusal medyada Ümit ÖZDAĞ’ın benim üzerimden Rize İl Başkanına FETÖ’cü suçlaması ile gündeme gelen konu ile hiçbir ilgim alakam yoktur. Biz genel merkezin gereğini yapması için Ankara’ya genel merkeze götürdügüm belgeleri Kooray Bey’e veya Genel BAşkana verilmesi için Ümit ÖZDAĞ’a verdik. Biz bu belgelerin Koray Bey üzerinden genel başkana gideceğini düşünürken Ümit ÖZDAG belgeleri Koray Bey’e vermek yerine kendisinde saklamış ve ayrılırken bu bilgileri kendisi için kullanmıştır. İl başkanıyla ilgili malumatlar daha evvel de gündeme gelmiştir. İlde ve ulusal medyada konuşulmuştur. Şimdi merak edilen konu Ümit ÖZDAG ile kuracağı partide birlikte olup olmayacağı burdan açıkça daha evvel birçok kez ifade ettiğim gibi ben genel başkanın ilk gününde verdiğim sözün arkasındayım. Teşkilat başkanımız Koray AYDIN Bey’in 15 yıllık mücedelesinde hep var oldum olmaya devam edeceğim.
 “İYİ PARTİ İLE YOLA DEVAM”
Yani özetle Ümit Özdağ ile hareket etmeyecek lyi Partideki mücadeleme devam edecek görevim ne olursa olsun kararım değişmeyecektir. Iyi PArti ailesinden böyle bir konu ile ilgili adımın ulusal medyada çıkması Rize İlinin böyle anılmasından çok üzgün oldugumu ve rahatsız oldugumu belirtirim. Saygı ile kamuoyuna duyurulur.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -