Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

İtalyan yargısı, kamusal alanda mastürbasyonu suç saymadı

İtalyan yargısı, kamusal alanda mastürbasyonu suç saymadı
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
198 views
02 Ocak 2021 - 21:46
Spread the love

 İtalya’da Yargıtay, 69 yaşındaki adamın kendisini kadın öğrencilere‘sergilediği’ davadan yola çıkarak, kamusal alanda mastürbasyonun yasa dışı bir hareket olarak değerlendirilemeyeceğine hükmetti.

musturbasyon1

The Telegraph’ta yer alan habere göre Pietro L. isimli şahıs, Sicilya’da bulunan Catania Üniversitesi’nin hemen dışındaki kamusal alanda penisini tutarken yakalandı.

Uygunsuz harekette bulunmakla suçlanan Pietro, Catania’da mahkeme önüne çıktı. Mahkemede olayın meydana geldiği anda kendisinin görülmesinin zor olduğunu öne süren Pietro, toz nedeniyle görüş mesafesinde azalma meydana geldiğini iddia etti.

Mahkeme, şahsı ‘uygunsuz davranış’ nedeniyle suçlu buldu ve üç ay hapis cezasının yanı sıra 3 bin 420 avro da para cezasına çarptırdı.

Pietro’nun avukatları kararı temyize götürdü. Başkent Roma’da yer alan Yargıtay, geçen yıl kamusal alanda mastürbasyonu yasadışı olmaktan çıkartan kanuna atıfta bulunarak, “Bu hareket kanunen artık bir suç olarak görülmüyor” hükmüne vardı.

Yine de Pietro’nun 5 bin avro ila 30 bin avro para cezası ödemesine karar verildi. Bu miktarı ise Catania’daki mahkeme belirleyecek.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -