Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

İsviçre sokağa cinsel ilişki kutuları yaptı

İsviçre sokağa cinsel ilişki kutuları yaptı
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
195 views
02 Ocak 2021 - 21:23
Spread the love

 İsviçre’de şehir merkezlerinde araba içinde seks yapanların sayısı artınca, yöneticiler bu konuda adım attılar. Zürih’in dış mahallelerinden birinde cinsel ilişki kutuları inşa edildi. Yetkililer, bu kutular sayesinde yetkililer kontrolü sağlayabildiklerini savunuyor.  

SOKAKTA FUHUŞ ARTINCA ÇÖZÜM ARANDI

Son yıllarda merkezi yerlerde araba içinde cinsel ilişkiye giren insan sayısının artması ve durumdan rahatsızlık duyanların çoğalması üzerine yetkililer çözüm için ‘seks kutuları’ projesini hayata geçirmeye başladı. Para karşılığında cinsel ilişkiye girmek isteyen erkekler, arabalarına aldıkları seks işçileri ile bu kutuların içine giriyorlar. 

KADINLAR İÇİN PANİK BUTONU VAR

Proje sayesinde herhangi bir tehlike anında kadınların yetkililere hızlı ulaşması ve müdahalesi de sağlanmış oluyor. Aynı zamanda kabinlerde bulunan panik butonları sayesinde, kadınların güvenliği sağlanıyor.

MALİYETİ 1 MİLYON EURO

Bu kabinlerin yakınındaki destek merkezlerinde kadınlara yardımcı olacak görevli ekip de bulunuyor. Tesisin maliyetinin 1 milyon euro olduğu açıklanırken, başarılı olması durumunda yaygınlaştırılması düşünülüyor.

Söz konusu haber Euronews’de şöyle yer aldı:

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -