Kuzey Teve

İstifalarla ilgili Hükümet’ten ilk yorum

İstifalarla ilgili Hükümet’ten ilk yorum
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
216 views
03 Ocak 2021 - 14:05
Spread the love

Bülent Arınç’tan önemli açıklamalar

 Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa’da MÜSİAD şubesinin açılında konuştu. “Çok badireler atlattık. Alnımız ak, başımız dik bugünlere geldik” diyen Arınç,AK Parti‘den istifalarla ilgili olarak da önemli mesajlar verdi. İşte Arınç’ın açıklamaları:


Üzülmemek elde değil, kalsalardı, çalışsalardı, milletten aldıkları emaneti seçimlere kadar götürselerdi. Aynı kaderi milletvekili olarak paylaştığımız insanlara güle güle, bilmem nereye kadar yolun var diyemem. ‘Siyaset bir tren gibidir bazen istasyonlara uğradığında inen de olur demişti! Demirel. Bu siyasetin kendi doğasında vardır. Fırıldak Kubi gibi olmadıktan sonra da gidenler de olacaktır. Ben çok gördüm, çok geçirdim. Arkadaşlarımız bize her zaman tavizde bulunmuşlardır. Şunu çok duydum: 
AK Parti‘ye canını feda edenler dururken, sağdan soldan gelenler baş köşelere getiriliyor. Bu bir sır. Bunun da bir hikmeti olmalı.

Sadakat olsun diye kötülüklere göz mü yumacağız? Bile bile yanlışlara evet mi diyeceğiz? Her zaman doğrudan yana olacağız. Bir siyasi partiye girmişseniz söyleyecekleriniz bu partinin tüzüğünde yazılı olan yerlerden olmalıdır. 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -