Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

İKİZDERE’DE MHP’DEN AKP’YE “İŞGÜZAR EMEK HIRSIZLARI” SUÇLAMASI

İKİZDERE’DE MHP’DEN AKP’YE “İŞGÜZAR EMEK HIRSIZLARI” SUÇLAMASI
233 views
18 Mart 2021 - 18:26
Spread the love

Cumhur ittifakı partiler AKP  ve MHP İkizdere’de Karşı Karşıya Geldi!
Rize’nin İkizdere ilçesi MHP’li Belediye Başkanı Hakan Karagöz, atık su ve kanalizasyon şebekesini kendi imkanlarıyla yapmış olmalarına rağmen AKP’nin sahiplenmesine ‘emek hırsızlığı yapmasınlar’ diyerek tepki gösterdi.

KUZEYTVNET –

İkizdere AKP  İlçe Başkanlığının ilçede yapılan atık su ve kanalizasyon şebekesi projesini sahiplenmesine İkizdere’nin MHP’li Belediye başkanı ve MHP İlçe Başkanı sert tepki gösterdi.

AKP İlçe Başkanlığının internet sayfasında konuyla ilgili açıklama yapması sonrası MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun ile Belediye Bakanı Hakan Karagöz ortak bir açıklama yaptı.

MHP İkizdere İlçe Başkanı Abdurrezzak Uzun açıklamasında ’Değerli İkizdereliler, Cumhur ittifakında paydaş olduğumuz partinin yöneticileri her konuyu kendi hayal dünyalarında kurguluyor ve de gerçek olmuş gibi sunuyorlar. Bu durum halkımızın dikkatinden eminim ki kaçmamaktadır. Biz Cumhur İttifakı’nın hukukuna sonuna kadar sahip çıkacağız varsın onlar bu davranışlarına devam etsinler eminim ki İkizdereli hemşerilerimiz günü geldiğinde en güzel cevabı kendilerine vereceklerdir. Bu açıklamayı yapmama sebep olan resmi sitelerinden yaptıkları paylaşımdır. Bu durumun devam etmemesini tavsiye ediyorum”

İşte AKP ilçe başkanlığının tartışma yaratan paylaşımı:

“EMEK HIRSIZLIĞI YAPMASINLAR”

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz de projeyi yürütürken AKP Milletvekilleri ile en ufak bir iletişim kuramadıklarını, hatta Vidanjör ihtiyacımız için kendilerinden yardım talebinde bulundukları halde “Başkan imkânlarımız yok şu an Rize limitini doldurdu bu yıl” şeklinde cevap aldıklarını ifade etti. Başkan Karagöz Son olarak, “Belki de AKP İkizdere İlçe teşkilatının  Milletvekili Muhammet Avcı’nın adını kullanarak vekilimizin haberi dahi olmadan yaptığı bir işgüzarlıktır bu paylaşım! Lütfen bunu düzeltsinler. Emek hırsızlığı yapmasınlar!” şeklinde konuştu.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -