Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

HDP BAŞLATTIĞI ‘HERKES İÇİN ADALET’ KAMPANYASI KAPSAMINDA ‘İŞ VE AŞ BULUIŞMALARI’ İÇİN TAM KADRO HOPA’DA

HDP BAŞLATTIĞI ‘HERKES İÇİN ADALET’ KAMPANYASI KAPSAMINDA ‘İŞ VE AŞ BULUIŞMALARI’ İÇİN TAM KADRO HOPA’DA
241 views
24 Mart 2021 - 19:06
Spread the love

HDP ‘İŞ VE AŞ BULUŞMALARI’ İÇİN TAM KADRO HOPA’DA

Gençağa KARAFAZLI –

HDP nin başlattığı “Herkes İçin Adalet” kampanyası kapsamında yürütülen ve 2021 yılı boyunca devam edecek olan ‘İş ve Aş Buluşmalarının beşincisini Artvin’in Hopa ilçesinde gerçekleşecek.

“HEYET HOPA HALKIYLA BULUŞACAK”

HDP, Ekonomi, Emek, Sağlık ve Sosyal Politikalar, Ekoloji Komisyonları ortaklığında 25-26 Mart (Perşembe, Cuma) tarihlerinde Hopa’da gerçekleştireceği programa, HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekilleri katılacak.

HDP heyeti, Hopa’da bulunan sivil toplum örgütleri ve çeşitli meslek odalarıyla, emekçiler, esnaflar, çay üreticileri, çiftçiler, balıkçılar, kadınlar, gençler, KHK’liler ve işsiz yurttaşlarla buluşacak.

Yapılacak olan görüşmeler ve toplantılarda yurttaşların sorunları ve talepleri dinlenecek ardından, HDP’nin çözüm önerileri halka aktarılacak.

İş ve Aş Buluşmalarının beşincisini HOP da gerçekleştirecek toplantılara HDP’nin Ekonomi Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcısı milletvekili Garo Paylan, Emek Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcısı Şaziye Köse, Ekoloji Komisyonu Eş Sözcülerinden Naci Sönmez ve Menekşe Kızıldere ile Milletvekilleri Serpil Kemalbay, Erol Katırcıoğlu, PM üyeleri ve Hopa İlçe yöneticileri katılacak.

İki gün sürecek olan HDP heyetinin programı ise şöyle:

25 Mart Perşembe: 10.00-10.20 Hopa ilçe örgütünde basın açıklaması ve ardından 15.15-16.00 Emekliler Sendikasında görüşmeler.

26 Mart Cuma:- 09.30-10.00 Hopa’daki balıkçılarla buluşma 14.30-16.00 Hopa esnaflarına ziyaretler gerçekleşecek ziyaret kapsamında çay üreticileri, kadınlar, balıkçılar yanı sıra bazı STK ziyaretleri gerçekleşecek.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -