Kuzey Teve

Güvenli Ukash satın alma yolları

Güvenli Ukash satın alma yolları
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
159 views
03 Ocak 2021 - 14:08
Spread the love

Güvenli Ukash kart satın alma yolları çok kolay.. İşte yöntemeler…

 Ukash satın alabileceğiniz sitenin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bu konuda yapmanız gereken ukash satın alacağınız sitenin “resmi bayisi” olup olmadığını sorgulamanızdır. Aynı zamanda arkasında güçlü oluşumu olan ukash siteleri her zaman müşteri hizmetlerine önem vermektedir. 

Sitenin sabit numarası, adresi ve firma bilgileri yer alıp almadığını kontrol edin.

Eğer bu “kurumsal künye” bilgileri firma iletişim kısımında yer alıyorsa güvenle firma üzerinden ticaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda güvenli ukash siteleri arasından küçük bir listeyi sizlere sunacağız. Bu listenin başında elbette Ukash’a ait resmi web sayfası www.ukash.com adresi yer almaktadır. Resmi sitesidir fakat Türkiye’ye resmi satış kanalları da açık değildir. 
Güvenilir Ukash siteleri arasında ise 2. sırayı www.ukashsatinal.rizenabiz.com adresini tavsiye edebiliriz. Uzun süredir %100 müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalarını yürütmektedir. Daha çok kişiye ulaşmak ve %100 müşteri memnuniyeti hizmetleriyle daha fazla kişinin yararlanmasını sağlamaya çalışmaktadırlar.

Bank Ukash aracılığıyla alacağınız “Ukash” kodlarını takipcileri genel olarak “Skype” üzerinden “Kontör” almak için kullanmaktadır. 
Yine Skype üzerinden Kontör alımı gerçekleştirecekseniz, Bank Ukash müşteri hizmetleri kalitesiyle tanışma zamanınız gelmiştir. Satış öncesi ve sonrası her kademede bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Ukash çalışmasını daha yakından tanımak için http://ukashsatinal.rizenabiz.com/ukash-turkiye/ sayfasını okuyabilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -