Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

GÜRCİSTAN ‘A GEÇİŞLER BAŞLADI ANCAK BİR ŞARTLA!

GÜRCİSTAN ‘A GEÇİŞLER BAŞLADI ANCAK BİR ŞARTLA!
246 views
05 Şubat 2021 - 19:51
Spread the love

GÜRCİSTAN ‘A AŞI YAPTIRAN GİDECEK
Kemal Arslan- Gürcistan
AB üyesi çeşitli ülkelere komşu Gürcistan devletine giriş izni verilmesinin ardından Türkiye vatandaşlarının da Gürcistan girişlerine izin verildiği açıklandı.
Merakla beklenen Türkiye’den Gürcistan ve Ajaria cumhuriyetine geçişler ne zaman başlayacak sorusuna, Gürcistan Ekonomi Bakanı Natia Turnava Kurumlar arası Koordinasyon Konseyi toplantısı sonrasında yaptığı açıklamaya göre, Gürcistan’a giriş̧ izni verilen ülkeler listesine Türkiye dâhil edildiği açıklandı.
GÜRCİSTAN GİRİŞ ÖNCESİ PCR TESTİ ZORUNLU
Komşu ülke Gürcistan’a havayolu ile seyahat eden Türkiye vatandaşları girişten önceki son 72 saat içerisinde alınmış̧ negatif PCR testi sonucunu ibraz etmeleri halinde ülkeye giriş̧ yapabilecekler.
Ayrıca, yabancıların ülkeye girişlerinin 3. gününde kendi imkânları ile tekrar PCR testi yapmaları gerekmektedir.
HAVADAN GİRİŞLER SERBEST KARADAN GİRİŞ YOK
Ek olarak, Gürcistan karayolu sınırlarının henüz açılmadığı, bu bağlamda söz konusu uygulamanın kara yolu ile seyahat edecek kişiler için geçerli olmadığı, listedeki ülkeler vatandaşlarının Gürcistan’a ziyaretleri sırasında sadece havayolunu kullanabilecekleri belirtildi.”
Gürcistan –Türkiye Kemalpaşa sarp kapısını kovid19 pandemi başladığı tarihten beri Sarp kapıdan giriş çıkışları kapamış yalnızca taşımacılık sektöründe çalışanların geçişlerine izin veriyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN