Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Esed oldu yine Esad

Esed oldu yine Esad
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
156 views
14 Eylül 2017 - 10:05
Spread the love

 AKP’nin Suriye lideri Esad ile yeniden masaya oturacağı iddiaları sürüyor

 AKP’nin, 6 yıldır iç savaşın sürdüğü Suriye lideri Beşşar Esad ile yeniden masaya oturma ihtimali farklı yorumlara sebep oluyor.

Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ertuğrul Özkök, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın gizlice Esad ile görüştüğü iddialarıyla ilgili, “Türkiye de Esad’ın kazandığını kabul etti” yorumunu yaptı ve Erdoğan’ın görüşme iddiasına “Esad’la konuşmadım. Konuşmaya da niyetim yok” yanıtının aslında görüşmeye açık olduğu anlamına geldiğini savundu.

Özkök, Türkiye’nin İdlib’te de ABD-YPG varlığı yerine, Rusya ve İran’ın varlığına sıcak baktığını, bunun da bölgede YPG yerine Esad’ın tercih edileceği anlamına geldiğini ileri sürdü.

Özkök, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en çok destekleyen gazetelerden biri olan Yeni Şafak’ın genel yayın yönetmeni İbrahim Karagül’ün, “Türkiye artık Suriye ile görüşmeye başlamalıdır” yazısını da hatırlatarak, AKP’nin yeniden Esad ile masaya oturabileceği sinyali verdiğini belirtti. 

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz:

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ertugrul-ozkok/turkiye-de-artik-esadin-kazandigini-kabul-etti-40578225?utm_source=partners&utm_medium=gazeteoku.com&utm_campaign=feed

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN