Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Erdoğandan Zaman Muhabirine ayar çekti. VİDEO

Erdoğandan Zaman Muhabirine ayar çekti. VİDEO
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
195 views
12 Şubat 2014 - 18:10
Spread the love

 ’dan Zaman muhabirine ayar

Başbakan Erdoğan, kendisine ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarına ilişkin soruları yanıtladı. Soruyu soran gazeteciye, “İddianın arkasında patronlarınız var” diyen Erdoğan, medyaya müdahale iddiasına yönelik soruya da “Evet Fas’tan aradım, hatırlatma yaptım” cevabını .

ZAMAN MUHABİRİNE AYAR!

– Öncelikle iddia ediliyor ifadelerini bir kenara koy. İddia ediyoruz de. Çünkü bu iddiaların hepsinin altında patronlarınız ve dışa bağlı olduğunuz yer var. Urla’daki olayı söylüyorsunuz. Bu olay şahsımla alakalı değil. Hukukta bir kaide vardır, bunu öğren. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Müddei kim. Mensubu olduğun gazete. Şu anda yargı süreciyle ilgili bu konuyu neden gelip bana yöneltiyorsun. Bunu patronlarına sor. Benim senede 3-5 kere görüştüğüm çok yakın bir dostuma ait 35 yıllık bir yerdir. Bunu da patronlarına söyle. Ama patronların doğru konuşmamayı adet edindikleri için burada da aynı şeyi devam ettirmektedirler. Bununla ilgili başbakanı lekeleyemezsiniz.

EVET HABERTÜRK’Ü ARADIM

Evet Fas’tan aradım. Sadece hatırlatmayı yaptım. O şahıslarda altyazıyla ilgili  bize yapılan hakaretlerle ilgili gerekli uygulamayı yaptılar. Ben ya da arkadaşlarım yeri gelmiş bu tür hakaretler yapıldığı zaman sizin gazetenize de demişizdir. Sabah – ile ilgili havuz ifadesini kullanıyorsunuz. Bunu siz uyduruyorsunuz. Ne havuzu? Hisselerini amcasına satıyor. Havuz mu bu? Bunları patronlarına söyleyecek irade zaten sende yok. Söylesen de netice alamazsın. Maşallah birileri rüyalara büyük  ediyorlar. Tweetleri iki katına arttırmayı söylüyorlar. Sen de fetvayı aldığınıza göre tweetleri iki katına arttırmaya devam et.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -