Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Erdoğan Nuh diyor, peygamber demiyor!

Erdoğan Nuh diyor, peygamber demiyor!
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
219 views
14 Mart 2014 - 13:22
Spread the love

 Haramzadeler isimli Twitter hesabı bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili bir ses kaydı daha yayınladı. Ses kaydındaki iddialara göre, Muammer Güler’e ait olduğu iddia edilen ses, Gezi Parkı direnişçilerinin parkta sadece basın açıklaması yapıp çıkmak istediklerinin kendilerine iletildiğini belirterek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın buna izin vermediğini anlatıyor. Cemal Kayoncu ile telefonda konuşan Güler, “Dediler ki ‘girelim basın açıklamamızı yapalım çıkalım kardeşim’ yok abi, nuh diyor peygamber demiyor”ifadelerini kullanıyor.ERDOĞAN’IN ‘TEKEL İŞÇİLERİ GİBİ OLUR’ KORKUSU

Güler’e ait olduğu öne sürülen ses, “Başbakan’ın kafasında şey var, Tekel işçileri geldiler Ankara’da bir daha çıkmadılar ya buradan, buradan da çıkmazlar gibilerinden…” diyor. Türkiye geneline yayılan direnişi de anlatan Güler, “Sen çektiğimizi bir görsen… Şu anda Türkiye’nin 32 tane ilinde eylem var abi. Ankara’da şu anda görsen her şey herkes ayakta”ifadelerini kullanıyor.

GÜLER’DEN DİRENİŞÇİLERE KÜFÜR

Ses kaydının Erdoğan ile ilgili bölümlerinin dışında ise Muammer Güler’e ait olduğu iddia edilen ses direnişçiler için “Abicim gelsin bağırsın çağırsın s… olup gitsin ya” ifadelerini kullanıyor. Güler’in Gezi Parkı için, “Abicim kim kalıyorsa kalsın, iki gün sonra kulaklarından tutar geçmişini s.. atarım onların” diyor. Güler’in “Bu gece kalır yarın kalır ne kadar kalacak abicim. Sabaha karşı vallahi kulağından tutup atarım vallahi, s….” ifadelerini kullandığı öne sürülüyor.



PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -