Kuzey Teve

ERDOĞAN ALLAHIN VASIFLARINI TOPLAMIŞ!

ERDOĞAN ALLAHIN VASIFLARINI TOPLAMIŞ!
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
213 views
16 Ocak 2014 - 16:31
Spread the love

 ERDOĞAN ALLAHIN VASIFLARINI TOPLAMIŞ!

Başbakan Erdoğan’ın kendine ulaşan yolsuzluklarla ilgili ortaya koyduğu teorileri bazı AKP’lileri coşturup, cozutturmaya başladı.

AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Erdoğan’a bir “Allah” demediği kaldı ve Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider olduğu için birilerinin Erdoğan’ın önünü kesmek istediklerini ileri sürdü.

Duzcetv’nin haberine göre; ev ve esnaf ziyaretleriyle seçim çalışmalarına başlayan AKP, Düzce merkezde halkın dinlenme ve park ihtiyacını gideren İnönü Parkı’nın içinde bulunan Camlı Köşk’ü seçim çalışma bürosuna dönüştürerek, açılışını yaptı.

Burada konuşan Milletvekili Fevai Arslan, 30 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlerin yalnızca bir başkanlık seçimi olmadığını söylerken, yerel seçimleri ülke seçimi olarak değerlendirdi. Arslan’ın Başbakan Erdoğan’ı “Dünya Lideri” olarak nitelendirdiği konuşması ise şöyle:

ALLAHIN TÜM VASIFLARINI ÜZERİNE TOPLAMIŞ

“Bu seçim ayrı bir seçim. Bu seçim AKP’nin belediye başkan seçimleri değil, bu seçim ülke seçimi, bu seçim vatan seçimi, bu seçim ülkenin demokrasisinin, kalkınmasının daha da ilerlemesini sağlayacak olan seçimdir. Türkiye olarak artık koşmaya başladık. İşte bu koşan arabanın tekerine bir şey sokma hedefi olanlarla karşılaştık. Bunun sebebi, Türkiye’nin Ortadoğu’da dünya ülkeleri arasına girmesini istememeleri. Çünkü başında öyle bir lider var ki dünya liderliği kabiliyetinde ve Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider var. İşte bunun önünü kesmek istediler. Özellikle dış mihraklar. Türk halkı 2002′den bu yana bütün bunlara izin vermedi inşallah bundan sonra da izin vermeyecektir. Biz bundan Düzce olarak eminiz.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -