Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Egemen Bağış, Twitterdan veda etti

Egemen Bağış, Twitterdan veda etti
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
239 views
26 Aralık 2013 - 5:52
Spread the love

 Yeni kabinenin açıklanmasıyla birlikte bakanlıktan alınan AB’den sorumlu eski Devlet Bakanı Egemen Bağış,  twitter’daki kişisel hesabından  veda mesajı yayınladı. 

AB’den sorumlu eski Devlet Bakanı Egemen Bağış, twitterdaki kişisel hesabından yayınladığı mesajında, Başbakan Erdoğan ile yol arkadşlığına değinerek, “Makamlar geçici ama dava esastır. Millete hizmette makam farkı olmadan Başbakanımıza yol arkadaşlığı yapmak onurdur” dedi. Ve mesajının yanına Başbakan Erdoğan ile çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı.

Hükümetin AB konusundaki hedefinde sapma olmadığını eöyleyen ve AB’den sorumlu Devlet Bakanlığı görevine getirilen Mevlüt Çavuşoğlu’na başarılar dileyen Egemen Bağış, “AB Bakanları değişir ama AB sürecimiz süreklidir. Bayrak yarışında @MevlutCavusoglu kardeşimin en büyük destekçisiyim.”  twitini attı. Bağış ayrıca, AB’den sorumlu Devlet Bakanlığı görevine getirilen Mevlüt Çavuşoğlu ile çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı.

Yolsuzluk operasyonu sonrasında Erdoğan Bayraktar, Zafer Çağlayan ve Muammer Güler istifa etmiş ancak Egemen Bağış istifa etmemişti. (HABER MERKERZİ)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -