Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Demirtaş öğrencilere menemen yaptı

Demirtaş öğrencilere menemen yaptı
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
171 views
25 Ekim 2015 - 17:24
Spread the love

 Kurtuluş’ta üniversite öğrencilerini ziyaret eden HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, öğrencilere menemen hazırlayıp birlikte yedi. Koalisyona ilişkin de konuşan Demirtaş, “İlkelerimizden taviz vermeden AKP ve CHP ile koalisyon kurabiliriz ama asla MHP ile koalisyon kuramayız desteklemeyiz de” dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve İstanbul Milletvekili Adayı Şerife Erbay, seçim çalışmaları kapsamında Kurtuluş’ta Nur Apartmanı’nda oturan üniversite öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Demirtaş, öğrencilerin sorunlarını dinledi. Demirtaş, daha sonra öğrencilerin mutfağına geçerek, onlara menemen hazırladı. Demirtaş, menemen yaparken basının sorularını da yanıtladı. Çok yoğun olduğu için evde çok mutfağa giremediğini ancak kızları için kahvaltı hazırladığını belirten Demirtaş, daha sonra öğrencilerle birlikte yer sofrasına oturarak birlikte yemek yedi.

‘AKP VE CHP İLE KOALİSYON KURABİLİRİZ AMA MHP İLE ASLA’

Basın mensuplarının eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın “TRT de dahil bazı kanallar bana ambargo uyguluyor” sözlerinin sorulması üzerine Demirtaş, “Uzun yıllardır bize de sansür uyguladılar. Bizzat Arınç’ın birçok kanalı arayarak benim TV’ye çıkmama engel olduğunu biliyoruz. Şimdi böyle konuşmak bir şey değiştirmiyor. Gün gelecek bu durumlarla yüzleşecekler. Şimdi mağduru oynamasınlar” dedi. Koalisyona dair soruları da yanıtlayan Demirtaş, “İlkelerimizden taviz vermeden AKP ve CHP ile koalisyon kurabiliriz ama asla MHP ile koalisyon kuramayız desteklemeyiz de” dedi.

Demirtaş, basına kapalı olarak devam eden sohbetin ardından Şişli Kent Kültür Merkezi’nde gençlik buluşmasına katılmak üzere evden ayrıldı. (DİHA)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -