Kuzey Teve

Davutoğlu Vali Yazıcıyi Ziyaret etti

Davutoğlu Vali Yazıcıyi Ziyaret etti
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
172 views
21 Aralık 2014 - 8:16
Spread the love
AKP Rize il kongresine katılmak için önceki gün Rize ye gelen  Başbakan Prof. Dr.Ahmet Davutoğlu, Vali Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti.Valilik binası önünde, tören mangası tarafından karşılanan Başbakan Prof.Dr.Sayın Ahmet  Davutoğlu`na, iki öğrenci tarafından  çiçek verildi.Başbakan Davutoğlu, çocuklarla fotoğraf çektirdi ve ardından tören mangasını selamladı.
Rize Valiliğine beraberinde Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Rize Milletvekilleri Hayati Yazıcı,  Nusret Bayraktar ve Hasan Karal ile birlikte gelen Başbakan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu Valilik girişinde Vali Ersin Yazıcı, İl Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay İsmet Cansaran, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız ,Vali Yardımcıları ve diğer ilgililer tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Başbakan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu, Valilik Şeref Defterini imzaladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ersin Yazıcı, Başbakan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’na Rize ile ilgili açıklamalarda bulundu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -