Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı oldu
229 views
14 Ocak 2021 - 17:13
Spread the love

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Şehir Hastanesi’nde Covid-19 aşısı yaptırdı.
umhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Ankara Şehir Hastanesi’nde bugün Covid-19 aşısu oldu.

Erdoğan, Telegram hesabından da “Ben de aşı oldum” mesajı attı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde şu ana kadar 254 bin sağlık çalışanımız ilk doz aşılarını oldu. Ben de onlara katılarak aşılandım. İnşallah çok kısa süre içinde tüm vatandaşlarımızı aşılamayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Aşılarını gelir gelmez bakanımız ve bilim kurulu üyelerimiz yaptırdı.” paylaşımını yaptı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AKP Genel Merkezi’nde MYK toplantısının ardından Ankara Şehir Hastanesine geçti.

Erdoğan’a, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın yanında AKP Sözcüsü Ömer Çelik, AKP Grup Başkanı Naci Bostancı, AKP Grup Başkanvekilleri Özlem Zengin, Bülent Turan, Cahit Özkan da eşlik etti.

Erdoğan, hastane yönetimi tarafından karşılandı. Erdoğan, ardından hastanede Covid-19 aşısı oldu. Erdoğan, aşı olduktan sonra ilk mesajını Telegram hesabından “Ben de aşı oldum” yazarak verdi. Erdoğan’ın aşı olurken çekilen fotoğrafları da kısa süre sonra Twitter hesabından paylaşıldı.

Partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenleyen AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MYK toplantısının ardından Coronavirus (Covid-19) aşısı yaptıracağını söylemişti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -