Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Çıplak intiharla ilgili şoke eden iddia

Çıplak intiharla ilgili şoke eden iddia
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
176 views
02 Ocak 2021 - 19:25
Spread the love

Boğaziçi Köprüsü’nden önceki gün çırılçıplak soyunan 35 yaşındaki Burcu Namlı, bir anda kendini köprünün demirlerinden aşağıya attı. Genç kadının cenazesi kalçasındaki dövmesinden teşhis edildi. Namlı dün gözyaşları içerisinde toprağa verildi. 

Niğde Üniversitesi’nde İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan Namlı’nın dört yıl önce işinden ayrıldığı öğrenildi. Tek çocuk olan Namlı’nın ailesiyle birlikte yaşadığı evde elişi gibi hobilerle uğraştığı, olay günü de evinden ayrıldıktan sonra otobüse binerek Boğaziçi Köprüsü’ne geldiği, köprünün ortasında bir anda otobüsten inerek demirlere tırmandığı belirlendi. Yaklaşık 15 dakika demirlerin bulunduğu bölümde kalan Namlı daha sonra üzerindeki kıyafetleri çıkararak kendini aşağıya attı. Namlı’nın cenazesi sahil güvenlik ekipleri tarafından denizden çıkarılarak Şişli Etfal Eğitim Hastanesi morguna kaldırıldı. Genç kadının cenazesi daha sonra ise Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. 

Psikolojisi bozuktu 

Kızlarının intihar haberiyle sarsılan Emine ve Hasan Namlı doktor kontrolünde oldukları için cenazeyi dayısı ve kuzeni tarafından alındı. Namlı’nın üniversitesi bitirdikten sonra uzun süre bir bankada çalıştığını daha sonra ise ayrılarak evde elişleriyle uğraştığını söyleyen kuzeni Altan Varol, “Kendisiyle uzun süredir görüşmüyorduk. Ama psikolojik sorunları vardı. Neden soyunarak atladığını bilmiyorum” dedi.

Burcu’nun ve annesi Emine Namlı’nın bir süre önce Yehova Şahitleri isimli tarikata girdiği iddia edildi. Namlı’nın cenazesi ise Ümraniye Örnek Mahallesi Merkezi Camisi’nde kılınan cenaze namazından sonra Hekimbaşı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Din olarak kabul ettik 1600 üyesi var

Dini mesihi bir hareket olan Yehova Şahitliği üyeleri, Hz. İsa ‘nın ikinci gelişinin vuku bulduğuna inanırlar. Yehova Şahitlerine göre; 1914’te hayatta bulunan nesil, İsa ‘nın yeryüzüne inerek 144 bin Yehova Şahidiyle ‘Şeytanın Güçleri’ni yok edeceğini görecektir. Böylece yeryüzünde de Tanrı’nın Krallığı kurulacaktır. Bu Armagedon Savaşıyla sağlanacaktır. 1600 üyeli Yehova Şahitleri Türkiye’de Yargıtay’ın 1986’daki kararıyla farklı bir din olarak kabul edilmiş ve Anayasa güvencesine alınmıştır.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -