Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

CHP’li kadın adaya skandal sözler: Önüne gelene sarılıyorsun

CHP’li kadın adaya skandal sözler: Önüne gelene sarılıyorsun
174 views
10 Mart 2024 - 12:08
Spread the love

Ordu Çamaş’ta Cumhur İttifakı’nın adayı Mahmut Ayparçası’nın, CHP adayı Leyla Çıtır’a yönelik sözleri tartışma yarattı. Ayparçası’na Leyla Çıtır ve CHP milletvekili Mustafa Adıgüzel’den sert tepki geldi.

Cumhur İttifakı’nın Ordu Çamaş Belediye Başkan Adayı Mahmut Ayparçası, CHP’nin adayı Leyla Çıtır’a hakaret etti. Ayparçası, Çıtır için “31 senedir kendi maaşını toplayamadı bu, ortalıkta süs kabağı gibi gezdi durdu. Başka bir şey yok. Çok iyi bildiği bir şey var, iyi dedikodu yapmak. Eğer oraya da takılırsam sana o dedikoduları da canlı yayında anlatırım. Tamam mı? Kızım az kendine gel ya. Ya sonuçta bu bir seçim ne oluyor ya? Önüne gelene sarılıyorsun. Bizim inancımızda var mı bu? Ahlakımızda bu var mı? Sen Çamaş’a çok kötü örnek oldun. Kendine gel az” şeklinde konuştu.

“KENDİ SEVİYESİNİ BELLİ ETMİŞTİR”

CHP’nin Çamaş Belediye Başkan Adayı Leyla Çıtır ise Ayparçası’nın sözleri üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Çıtır’ın paylaşımı şu şekilde:

“Karşılıklı saygı ile yürüttüğümüz bu seçim sürecini bugün Mahmut Ayparçası tarafıma yaptığı büyük bir saygısızlıkla bozmuştur. Tarafıma 8 Mart Dünya kadınlar gününde bir dizi hakaret ederek kendi seviyesini belli etmiştir. Toplumun ve ailenin temelini oluşturan kadına saygısı olmayan bir kişiye ne anlatılsa kâr etmeyecektir. Bu nedenle ben rakiplerimi değil kendimi ve Çamaş’ım için yapacaklarımı anlatmaya devam edeceğim. Saygı ve sevgilerimle kamuoyuna arz ederim”

Cumhur İttifakı adayından CHP'li kadın adaya skandal sözler: Önüne gelene sarılıyorsun - Resim : 1

CHP’Lİ VEKİLDEN TEPKİ

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel de Cumhur İttifakı adayı Ayparçası’nın skandal sözlerine şu şekilde tepki gösterdi:

“Ordu Çamaş ilçesinin mevcut belediye başkanı ve yeniden Cumhur ittifakı adayı Mahmut Ayparçası, CHP’nin kadın adayı Leyla Çıtır’a hem de Kadınlar Gününde, bir Kadın Kooperatifinde ahlaksızca hakaret ediyor.

Siyasetin de bir ahlakı var, bir seviyesi var. Bunun seviyesi zaten belli de o yanında oturup sessiz kalanlara ne demeli. Kendi partisi ve AKP’li yetkililer ile vekiller bunun ayarını düzeltecek mi, yoksa o işi ben mi yapayım”

Cumhur İttifakı adayından CHP'li kadın adaya skandal sözler: Önüne gelene sarılıyorsun - Resim : 2

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -