Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

CHP ile HDP görüşmesinden seçimlerde bir ortaklık çıkmadı

CHP ile HDP görüşmesinden seçimlerde bir ortaklık çıkmadı
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
243 views
08 Ocak 2014 - 13:14
Spread the love

 05.01.2014 bugün CHP ilçe örgütünün aday adayları için adaylık eğilimi seçimi Tuncer Ergüven sosyal tesislerinde sabah başlayan seçimler akşam 17 00 de sona ermiş ilçe örgütüne üye 272 üyeden 252 üye oy kullanmış 251 geçerli oyun dağılımı şöyle olmuştur. Mahmut bozkurt 159 ulvi Ergüven 87 Birol emir Alioğlu 5 oy aldı

                 Aday eğilimi seçimine Artvin milletvekili uğur bayraktar samsun milletvekili ihsan Kalkavan katılmışlardır eğilim yoklamasında aday adaylardan birinin oyu fazla olacağına göre genel merkez bu seçime ne kadar önem gösterir diye sorduğumuz sayın bayraktar, bu konuda yorum yapmam doğru değildir genel merkezin inisiyatifi ile belirlenecektir demiştir. Yapılan seçimde aday adaylarının çok heyecanlı oldukları gözlenmiş ve sonucu merakla beklemişlerdir. Aday adaylardan uzman Dr. ulvi Ergüven seçimden hemen sonra seçim alanını terk etmiş 159 oy alan makine mühendisi Mahmut bozkurt ile yaptığımız görüşmede genel merkezin ve ilçe yönetiminin belirleyeceğini kendisi seçildiği takdirde sorduğumuz, encümen adaylarını nasıl belirleyeceksiniz sorusuna, yine  de  fındıklı halkı yanı bu çalışmaları yapan insanların  hep birlikte  ortak belirleneceğini söylemiştir.
 Yoğun ilgi ile sonuçların beklenmesinde halkın soğukta dışarıda bekleyerek seçime büyük ilgi göstermiş ve 159 oy alan makina mühendisi Mahmut bozkurt u tebrik ettiler.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -