Kuzey Teve

CHP Erdoğan kasetini yayınlıyor

CHP Erdoğan kasetini yayınlıyor
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
162 views
25 Şubat 2014 - 14:25
Spread the love

 Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan`a ait olduğu iddia edilen ses kaseti Ankara`da kıyametleri kopartacak.

CHP Meclis`teki grup toplantısında kasetleri yayınlayacağını duyurdu. İki haftadır grup toplantısını kaset yayın merkezine çeviren Kılıçdaroğlu bu kez çok radikal bir adım atıyor.

YASAL MI?

Ankara`da şimdi gözler CHP`nin 13.30`daki grup toplantısına çevrildi. AK Parti iki haftadır kaset yayınlayan CHP`nin Meclis`teki bu aksiyonunu yasaya aykırı olarak nitelemişti. Hukukçuların ortak kanaati de `özel hayat ihlali` ve `soruşturmanın gizliliği esasını` bozduğu için parti grubunda kaset yayınlamanın hukuki olmadığı yönünde. 

13.30`U BEKLEYİN

CHP`nin grup toplantı salonunda şu anda hazırlıklar yapılıyor. Kemal Kılıçdaroğlu ses kaydının görüntüleri de olduğunu iddia etmişti.

KILIÇADOĞLU : SES KAYDININ GÖRÜNTÜSÜ DE VAR

CHP basın bölümü tarafından yapılan açıklamada, “Asrın yolsuzluğuyla ilgili iddiaların ayrıntıları CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından saat 13.30`da TBMM`deki grup toplantısında açıklanacak” denildi.

2 HAFTADIR KASET YAYINI BUNUN HAZIRLIĞI MIYDI?

CHP iki haftadır parti grubunda kaset yayınlıyor. Bunun için CHP`nin grup salonuna özel ses düzeneği bile kuruldu. Haliyle Ankara`da şimdi, CHP prova yaptı asıl hazırlık bu kaset içindi yorumları yapılıyor.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -