Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

CHP DEDİĞİN…

CHP DEDİĞİN…
kenan onculer( kenan@kuzeyteve.com )
317 views
18 Eylül 2023 - 12:50
Spread the love

Dün çok seviyeli, bir o kadar da heyecanlı bir il kongresi izledik..
İki adayımız da o kadar iyi niyetli, o kadar içtendi ki “İŞTE CHP BU!” dedirttiler bize mutluluk içinde..
Benim, tıka basa ve çok partilinin ayakta kaldığı salondan edindiğim intiba şu:
Son zamanlarda genel merkezdeki CHP’nin asaletine yakışmayan gelişmeler nedeniyle partililerimiz, bu ulu partinin tek sahibinin Mustafa Kemal Atatürk ve onun ışığında halkımız olduğunun bilincinde olarak partiye her hangi bir şekilde küsmek filan gibi bir anlayışta olmadığı, aksine partiye daha bir sahip çıkma heyecanıyla sarıldığını gözlemledim….
Bu beni çok mutlu etti..
İl yönetim listelerine baktığımızda, iki liste de o kadar kaliteli, o kadar hakeden çok değerli kardeşlerimizden oluşuyor ki, inanın ben delege olsam tercih konusunda epeyce zorlanırdım..
Kongrede iki adayımız da  tamamen  birleştirici bir üslupla partililere hitap ettiler, bu partinin bir KONGRE PARTİSİ değil, bir KUVVA-İ MİLLİYE PARTİSİ olduğunu gösterdiler..


Saltuk kardeşim ve yönetimi, bugüne kadar erdiği mücadelenin ve milletvekilliği adaylığı konusunda yaptığı büyük özverinin karşılığını aldı…
Ahmet canımız da o kadar samimi, o kadar içten bir adaylık profili çizdi ki, “ben bu işin biraz acemisiyim” diyecek kadar özgüven ve yürekle hepimizin gönlünde taht kurdu..
Hele o konuşma sırasındaki hafif titremeli heyecanına bayıldım.. Heyecan böyle yarışmaların olmazsa olmazıdır… İşini ciddiye alan insanlar heyecan duyar…
Ayrıca Ahmetciğimin bu delege sistemine rağmen aldığı oy miktarı, ilk kez yarışmaya katılan bir aday için muazzam bir başarıdır…
Kendisiyle hem öğrencim, hem de çok sevdiğim, saygın dostlarımız Zehiroğlu ailesinin bir üyesi olarak büyük gurur duydum…
Dikkatimi çeken bir konu da, kongreye Rize’deki tüm partilerin saygıdeğer İl, İlçe başkanları ya da temsilcileri katılarak bir demokrasi örneği verdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum..
Katılmayan tek parti İyi Parti oldu… Onun takdirini de size bırakıyorum..
Sonuçta, sevgili Saltuk arkadaşım ve yönetiminin, sevgili Ahmet canım ve listesindeki çok değerli gençlerimizin, partiye birlikte çok büyük kazanımlar sağlayacaklarına yürekten inanıyorum..

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -