Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

CHP İL BAŞKANI DENİZ’DEN ERDOĞAN’A “YEDİĞİNİZ LOKMANIN ADIDIR CHP”

CHP İL BAŞKANI DENİZ’DEN ERDOĞAN’A “YEDİĞİNİZ LOKMANIN ADIDIR CHP”
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
234 views
04 Eylül 2021 - 16:16
Spread the love
CHP Rize il başkanı Deniz’den Erdoğan’ın o sözlerine tepki

“YEDİĞİN LOKMANIN ADIDIR CHP”

Gençağa Karafazlı –

AKP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize merkez  Salarha tünelinin açılışında yaptığı konuşma esnasında Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan sözlerine CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz tepki gösterdi.

Rize’de Salarha Tüneli Açılış Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ”Rant hırsına cehalete buralarda tekrar yaşanmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Başka Rize, Karadeniz, Türkiye yok. Elimizdeki potansiyellerin kıymetini bilmek mecburiyetindeyiz. Türkiye’de bir kesim var 19 yılda siz ne yaptınız ki diye soruyor. Bu soruyu kimlerin sorduğunu biliyorsunuz değil mi? Böyle bir soruyu ancak ne kendisi ne evlatları bu ülkede yaşamamış olan birisi sorabilir. Türkiye’nin 19 yılda nereden nereye geldiğinin şahidi bu milletin kendisidir. Bay Kemal’e sesleniyorum; gelin de Rize’yi görün dikili bir ağacınız yok.’‘ seklindeki eleştirilerine  Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanı Saltuk Deniz sosyal meya hesabından tepki gösterdi.

CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: “Sn. Cumhurbaşkanı, ” Bay Kemal’e sesleniyorum. Gelin de Rize’yi görün, dikili bir ağacınız yok...” Demiş… Oysaki Sn. Cumhurbaşkanı, Rize’deki çay bahçeleri ve ilk çay fabrikası Zihni Derin ve diğerleri… Özetle yediğiniz lokmanın adıdır CHP!” ifadelerini kullandı

İşte CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz’in o paylaşımı..

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -