Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

CERVATOĞLU’NA KOZMİK TEZGAH ORTAYA ÇIKTI !!!

CERVATOĞLU’NA KOZMİK TEZGAH ORTAYA ÇIKTI !!!
249 views
06 Ocak 2021 - 10:53
Spread the love
Gençağa KARAFAZLI –
İki gün önce bazı yerel haber siteleri ile yandaş medya olarak  bilinen ulusal  TV ve gazetelerde Fındıklı Belediye başkanı Ercüment Cervatoğlu ve Fındıklı çeşitli partilere mensup yurttaşlara yönelik belden aşağı vuran haberler yer aldı.
Jandarma’nın bir ihbar sonucu Pandemi kurallarına aykırı davranan ve aralarında olan Fındıklı belediye başkanı Ercüment Şahin Cervatoğlu’nun da bulunduğu yurttaşlara yönelik bir denetim gerçekleştirmiş, ardından sokağa çıkma yasağı ve  Pandemi kurallarına uymayan yurttaşlara idari para cezası uygulamış Jandarma görevlileri bu uygulama esnasında video görüntüleri ile uygulamayı kayda almış olay yerinden ayrılmıştı.
“JANDARMADAN KOZMİK TEZGAH”
Jandarma uygulama esnasında aldığı video görüntüleri kimlerin talimatı gereği yandaş medyaya servis ettiği henüz bilinmiyor ancak, yandaş medya olayın yılbaşında gerçekleştiğini başkan Ercüment Şahin Cervatoğlu’nun yılbaşı alemi yaptığı şeklinde gerçek dişi yayınlar yaparak, kamuoyunda Fındıklı belediye başkanı ve Fındıklı Belediyesinin başarılı çalışmalarına gölge düşürmek için, kamuoyunda bir algı oluşturulma çabası olduğu gerçeğini başkan Cervatoğlu’nun açıklamalarından kısa süre içerisinde öğrendik.
Yaşananların yılbaşında olmadığı ,Jandarmanın ise olay esnasında aldığı görüntüleri bilinçli bir şekilde yandaş medyaya servis ederek Fındıklı belediyesi ile ilgili kamuoyunda yanlış bir algının oluşması için bir tutum sergilediği, başkan Cervatoğlu’nun aşağıda ki şu açıklamasından ” Görev için çekmiş oldukları görüntülerin basına bu şekilde kozmik odalarda hazırlanırcasına servis edilmesi de başka bir ayrıntıdır“açıkça anlaşılmaktadır.
bütün bu komplo ve tezgahlar karşısında yaşananlarla ilgili başkan Cervatoğlu’nun yaptığı samimi açıklamalarda “Bizleri fırsat kollayarak, bu tür komplo ve kurgularla yıpratabileceklerini sananlar bilsinler ki, yılmadan halkımızla birlikte halk için çalışmaya, dostların arasında, güneşin sofrasında bulunmaya devam edeceğiz” diyerek olayın gerçek boyutunu kamuoyuna açıkladı.
Başkan Cervatoğlu çalışmalarındaki sorumlu kişiliğiyle öncü olması gerekirken yasakları ihlal etmesi kabul edilemez. Kendisi böyle bir görüntü verdiği için de üzüntüsünü dile getirmiş.
“O ANLAR YILBAŞINDAN 2 GÜN SONRA GÖRÜNTÜLENDİ”
Merhabalar;
Yılın ilk günlerinde kamuoyunu meşgul eden olaya ilişkin kısa bir açıklama:
2 Ocak 2021 Cumartesi günü yaşanan olayın kısmen doğru yanları var. Pandeminin önemi ve önlemleri konusunda her zaman yüksek duyarlılık gösteren şahsım, belediye çalışanları, belediye meclis üyeleri ve diğer kurum temsilcileri olarak daha dikkatli olmamız gerekirken gereksiz bir tartışmaya neden olduğumuz için üzgünüz.
Tüm pandemi süresince bölgemizde en başarılı çalışmaları yürüten belediyelerin başında geldiğimizi tüm halkımız da bilmektedir. Olay, yansıtıldığı gibi yılbaşı akşamı eğlence düzenleme şeklinde değil, iki gün sonra Cumartesi öğlen saatlerinde açık havada yaşandı ve orada bulunan herkesçe pandemi kurallarına uyuldu. Olay ,Olayı biz organize etmedik veya parti vermedik. Çok önceden planlanmış bir keşif ve davete katılım şeklinde olmuştur.
“NE ALEM YAPILDI NEDE ETKİNLİK”
Gürcüdüzü Yaylası’nda belediyemizin de tesisleri bulunmaktadır. Geçmiş dönem belediye yönetimi tarafından DOKA projesi olarak yapılmış, sonrasında bina çürümeye bırakılmıştır. Olayı yerinde inceleme görevi de vardır.
Evet, öğlen saatinde bölgede açık alanda yemek yenildi. Ne alem yapıldı ne de etkinlik.
“OLAY ÇARPITILARAK KOZMİK ODALARDAN YANDAŞ MEDYAYA SERVİS EDİLDİ”
Tek görüntü alan görevli kolluk kuvvetleridir. İlçeden 25 km yukarda bulunan yaylada çekilen görüntüler hızlıca yandaş medya görevi üstlenilerek habere dönüştürülmüş ve servis edilmiştir. Olay çarpıtılarak yayınlanmıştır. Görev için çekmiş oldukları görüntülerin basına bu şekilde kozmik odalarda hazırlanırcasına servis edilmesi de başka bir ayrıntıdır. Tecavüzcülerin açık isimleri ve fotoğrafları bile gizlenirken orada bulunanların isimleri ve görüntülerinin bazı yayın organlarınca açıkça yayınlanması düşündürücüdür.
“ORADA HE RPARTİDEN YURTTAŞLAR VARDI”
Medyada yansıtılanın aksine olay yerinde tutanak bile tutulmamıştır. Sadece kimlikler toplanmıştır. ”CHP’li başkanın alemi” diye güvenlik güçlerinin görüntülerini kullanarak yalan ve yandaş haberler yapanlara da söylemek isteriz ki orada sadece CHP’liler yoktu yani her siyasi parti görüşünden yurttaşlarımız da vardı. Bu da bizlerin zenginliğidir.
“BİZİM AYAKABİ KUTUCUKALRINDA MİLYONLARIMIZ YOK”
Başkanlıktan önce insanım ve insan kalmaya da devam edeceğim. Çünkü bizim ayakkabı kutucuklarında istiflenmiş milyonlarımız yok, özel izinlerle yapılan 1500 kişilik düğünlerimiz yok, ziyafet verecek saraylarımız yok, özel toplantılarımız yok, ahlaksızlığımız veya yolsuzluğumuz yok. Başkanlık odasının kapısını sökerek başladığımız görevde halkımızdan hiçbir gizli saklımız yok.
“GÜNEŞİN SOFRASINA BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Bizleri fırsat kollayarak, bu tür komplo ve kurgularla yıpratabileceklerini sananlar bilsinler ki, yılmadan halkımızla birlikte halk için çalışmaya, dostların arasında, güneşin sofrasında bulunmaya devam edeceğiz”
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -