Kuzey Teve

ÇAYKUR KALECİK ÇAY FABRİKASINDA ÇIKAN OLAYDA 1 İŞÇİ SİLAHLA YARALANDI

ÇAYKUR KALECİK ÇAY FABRİKASINDA ÇIKAN OLAYDA 1 İŞÇİ SİLAHLA YARALANDI
1.440 views
26 Mayıs 2023 - 12:23
Spread the love

Çay işletmeleri genel müdürlüğü (ÇAYKUR) a ait İyidere Kalecik çay fabrikasında meydana gelen  olayında  ÇAYKUR’da görevli memur Gençağa Hacıhasanoğlu ÇAYKUR işçisi Volkan Yılmaz’ı silahla yaraladı.

Emre KOÇ – Özel Haber

ÇAYKUR yetkililerinden edinilen bilgilere göre, ÇAYKUR’a ait kalecik çay fabrikasında görevli memur Gençağa Hacıhasanoğlu (56) mesai arkadaşı olan komşusu ÇAYKUR işçisi Volkan Yılmaz (40) ile bugün öğle saatlerinde yemek hanede aralarında bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Tartışma esnasında Gençağa Hacıhasanoğlu elindeki yemek tabldotuyla Volkan Yılmaz’ın kafasına vurdu. Bu esnada yemekhanede bulunan diğer çalışanların araya girmesiyle olay daha fazla büyümeden engellendi.

İddiaya göre olaydan bir süre sonra çalışma odasına giden Gençağa Hacıhasanoğlu’nun yanına giden Volkan Yılmaz burada Hacihasanoğlu’na saldırdı. Bu esnada Gençağa Hacihasanoğlu belinden çıkardığı silahıyla Yılmaz’a iki el ateş ederek yaraladı. Olay sonrası Gençağa Hacihasanoğlu’nun Jandarma tarafından sorgusu için gözaltına alındığı, yaralanan işçi Yılmaz’ın sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Gençağa Hacıhasanoğlu

Gençağa Hacıhasanoğlu

Volkan Yılmaz

Volkan Yılmaz

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -