Kuzey Teve

BU SEFER DE ‘EY PAPA

BU SEFER DE ‘EY PAPA
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
183 views
03 Mart 2014 - 13:49
Spread the love

 Başbakan Tayyip Erdoğan, Isparta’da “Bu CHP ve MHP genel başkanları ruh ikizidirler. Kafa kafaya verdiler, sandıkta alt edemedikleri AK Parti’yi iftira ile montaj kasetlerle yıpratacaklarını sanıyorlar” dedi. Erdoğan, Gülen cemaati lideri Fethullah Gülen’i de şöyle eleştirdi: “12 Eylül’de darbecilerle, onlara şirin mektuplar yazmıştır ha. Maşallah Papa’yla el ele kol kola fotoğrafları var biliyorsunuz. 28 Şubat’ta darbecilere hoş görü ödülü veren, 17 Aralık’ta CHP ile darbeye yeltenen biri nasıl Bediüzzaman’ın izinde olabilir.”

Erdoğan’ın mesajları şöyle:

Merhum Said-i Nursi’ye neden Demokrat Parti’yi desteklediğini talebeleri soruyorlar. Verdiği cevap manidar: “CHP’nin iktidara gelmemesi için Demokrat Parti’yi Kuran, vatan ve İslamiyet namına muhafazaya çalışıyorum.”

Başka ülkelerden burayı karıştırmayı aklından bile geçirmedi. İstese kaçabilirdi. Ama o kaçmadı. Tam tersine Rusya’ya esir düşmüşken Sibirya’dan kaçtı kendi ülkesine geldi.

Şimdi Pensilvanya’daki zat, ağzına hiçbir zaman Bediüzzaman’ın cümlelerini almamıştır. CHP ile şu an kol kola gelen, kaset siyaseti yapan biri nasıl Said Nursi’nin peşinden gidebilir?

Bana Başbakan demeyecekmiş. Sen zaten bana Başbakan dersen bu benim için zül olur. Bana milletimin Başbakan demesi yeter.

Bu telekulak çetesinin üzerine gidiyoruz. Topladıkları haraçları, yargı içinde oynadıkları kirli oyunları tek tek ortaya döküp bunların ne olduğunu milletimize anlatacağız. Elimizde kendisinin enteresan vaaz kasetleri var.

TARAF

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -