Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Bir hafta içinde İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız

Bir hafta içinde İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız
241 views
01 Nisan 2022 - 8:09
Spread the love

Manisa’da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bütün kadınlara sözüm var, Millet İttifakı iktidarında ilk bir hafta içinde İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız” dedi.

Manisa’daki ziyaretlerini sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Turgutlu ilçesinde kreş ve taziye evi temel atma törenine katıldı. Burada yaptığı konuşmada kadınlara seslenen Kılıçdaroğlu, “Millet İttifakı iktidarında ilk bir hafta içinde İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız” dedi.

Törende ilk sözü alan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, SMA hastası 1 yaşındaki İrem Nur Çakto’nun destek kampanyasını duyurdu. Belediye Başkanı Akın’ın eşi Sabriye Akın ise elinde “Kadına şiddete hayır” yazılı pankart taşıdı.

Kemal Kılıçdaroğlu ise konuşmasında “Belediye başkanımızın sevgili eşinin elinde ‘Kadına şiddete hayır’ yazılı bir pankart vardı. Bütün kadınlara sözüm var, Millet İttifakı’nın iktidarında ilk bir hafta içinde İstanbul Sözleşmesi’ni yürürlüğe koyacağız. Bu ülkenin kadınları hayatın her alanında çalışır, üretir. Bir de onun üzerine şiddet uygularsanız bu kabul edilemez” ifadelerini kullandı.

(evrensel)

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -