Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

BEKAROĞLU’NDAN RİZE NABIZ’A “SİZDE ARLANMA UTANMA YOK MU? BANA İFTİRA ATIYORSUNUZ”

BEKAROĞLU’NDAN RİZE NABIZ’A “SİZDE ARLANMA UTANMA YOK MU? BANA İFTİRA ATIYORSUNUZ”
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
237 views
07 Ağustos 2021 - 14:31
Spread the love

CHP İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Mehmet Bekaroğlu bölgede muhalif haberleriyle bilinen bölgenin tek muhalif haber sitesi Rizenabız ve kuzeytv’ye çok ağır ithamlarda bulundu.

“SİZDE ARLANMA UTANMA YOK MU? BANA İFTİRA ATIYORSUNUZ”

Rizenabız.com – kuzeyteve.comGeçen ay Rize nabız ve kuzey tv haber “Rize Ziraat Bankası’nın Rize’de MÜSİAD üyesi iş adamlarınca kurulan ve 2019’da 10,5 milyon, 2020’de 9 milyon TL zarar ettiği belirtilen Rinerji A.Ş. adlı enerji şirketinin yüzde 51 hissesini satın aldı haberi Rize de büyük tepki çekti” şeklinde bir haber yayınlamıştı.

Bu skandal olayı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Nereye gittilerse, kimi ikna ettilerse, hangi hemşehrileri inisiyatif gösterip, tensip buyurup onun talimatıyla yapıldıysa Rize’deki iş adamlarının son 2 yılda 20 milyon TL borca batmış şirketine Ziraat Bankası ortak oldu” açıklamalarda bulunarak olay ulusal medyada büyük yer bulmuştu.

Rize nabız editörleri CHP Rize il yöneticilerine konuyla ilgili ‘bahse konu şirketin hisselerini Ziraat bankası kaç paraya satın aldı’ şeklindeki sorusuna, İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu’nun konuyla ilgili çalışma yaptığını yeni bilgi ve belgeler gelince paylaşacaklarını aktarmıştı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından CHP kanadından bir açıklama gelmeyince Rize nabız, kuzey tv editörleri whatsapp üzerinden Mehmet Bekaroğlu’na konuyla ilgili bir gelişme olup olmadığı sorusunu yöneltti.

 “SİZDE UTANMA ARLANMA YOK MU? BANA İFTİRA ATIYORSUNUZ”

Bekaroğlu sorulan soruya cevap verme yerine Rize nabız ve kuzeytv editörüne;

“Siz; niçin İkizdere’de hakkımda yalan yanlış şeyler söylediniz, niçin iftira attınız? Sizde hiç utanma, arlanma yok mu? Önce bunlara bir cevap verin!

Ağır  ithamlarda bulunan Bekaroğlu kendisine yönelik iftiraların ne olduğu konusunda ise hiç bir açıklık getirmemesi dikkat çekti.

Bekaroğlu’nun bu ağır ithamları üzerine Rize nabız editöryası Bekaroğlu’na  “Biz haberciliğimiz süresince  utanılacak ,arlanacak hiç bir haber yapmadık kimseye de iftira atmadık. Varsa attığımız bir iftira söyleyin bilelim.”

Bekaroğlu’na birkaç kez nedir bu iftira sorularını soran rize nabız ve kuzeytv’ye  bir cevap veremeyen Bekaroğlu bir süre sonra editörün telefonunu engellemeyi uygun bularak sessiz kalmayı yeğledi.

 

“BEKAROĞLU GERÇEĞİ AÇIKLAMAYA ÇAĞRIYORUZ”

Rize nabız ve kuzey tv haber genel yayın yönetmeni Hüseyin  Altun CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu’nu gerçekleri açıklamaya çağırdıklarını ifade ederek;

“Sayın milletvekili İkizdere de Cengiz inşaatın taş ocağı ve doğa talanına karşı direnen yurttaşlara destek vermek amacıyla birçok kez eskencidere vadisine gidip direnişçilere destek vermiş bir vekildir.

Burada direnen yurttaşlara destek vermekten öteye siyasal iktidara çeşitli uyarılarda bulunan bir vekildi. Biz görevimiz gereği sayın Bekaroğlu ile ilgili birçok kez haber yayınladık. Yaptığımız haberlerde belgeleri ile mevcuttur.

“SİZİ UTANMAZ VE ARLANMAZ KİŞİ İLAN EDECEĞİZ” 

Bizler özgür basın olarak objektif habercilik ilkeleri gereği yayın hayatımızı sürdürmeye kararlı olduğumuzu yayınladığımız haberlerle ispatlamış bir yayın kuruluşuyuz.

Habercilik anlayışımızda yalan, iftira, yandaşlık, teslimiyetçilik ve yalakalık asla yoktur.

Buradan sayın Bekaroğlu’nu bir kez daha gerçekçi olmaya çağırıyoruz. Sayın Bekaroğlu, bizim sizlere yönelik iftiramızın ne olduğunu çıkıp kamuoyuna açıklamanızı istiyoruz. Eğer iftiranın ne olduğunu açıklamazsanız sizi, bir iftiracı utanmaz, arlanamaz kişi ilan edeceğimizi bilmenizi isteriz”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -