Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Bekaroğlu Yakup bu günaha ortak olacak mı

Bekaroğlu Yakup bu günaha ortak olacak mı
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
156 views
07 Temmuz 2015 - 22:07
Spread the love

 28 Şubat döneminde İBDA-C üyesi olduğu iddiasıyla 10 yıl cezaevinde kalan Yakup Köse, Hükümet’e yakın Star gazetesinde yazmaya başlarken ilk tartışmasını CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu ile yaşadı.

Bir dönem Yakup Köse’yle birlikte mücadele eden Bekaroğlu, Hükümet’i destekleyen Köse’ye “Yakup bu günaha ortak olacak mı” diye sordu. Köse bugün Star gazetesinde Bekaroğlu’na “Özellikle Star Gazetesi’nde yazı yazacak olmama bazı çevreler tarafından eleştirildi. CHP’li Mehmet Bekaroğlu, ‘Yakup bu günaha ortak olacak mı’, diye yazmış sosyal medyada. Ben de kendisine soruyorum: Bekaroğlu, 80 yıldır bu ülke evlatlarına, Anadolu insanlarına kin kusan bir zihniyetin partisinde yer alarak günaha ortak olmuyor mu, bu günahı kaldırabilecek mi?” yanıtını verdi. 

Köse’nin bu ifadeleri üzerine Bekaroğlu sosyal medyadan Köse’ye yanıt verdi. Bekaroğlu twitter hesabından “Yakup Kardeş, ben seni sevdiğim için günahlarına ortak olma dedim. Hala diyorum. Bir de kimsenin yüzüne bakmadığı günleri unutma. Yakup Kardeş, askerlik paranı aradığımız günden bugüne çok şey öğrenmişsin; örneğin kime küfredersen patronun gözüne gireceğini.

Yakup Köse de sosyal medya hesabından Bekaroğlu’na yanıt verdi. Köse, şu mesajları paylaştı:

İBDA-C üyesi olduğu gerekçesiyle tutuklanan Yakup Köse, Bandırma Cezaevi’nde bir isyana karıştığı gerekçesiyle Aralık 2014’te tekrar cezaevine gönderilmiş, Mayıs 2015’te ise denetimli serbestlik şartı ile tahliye edilmişti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -