Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Bayrak: “O Havalimanına Yılmaz’ın Adını Biz Koyacağız.”

Bayrak: “O Havalimanına Yılmaz’ın Adını Biz Koyacağız.”
372 views
03 Nisan 2022 - 11:21
Spread the love

Bayrak: “O Havalimanına Yılmaz’ın Adını Biz Koyacağız.”

 

“Seversiniz sevmezsiniz rahmetli Ahmet Mesut Yılmaz’ın Memleketi Rize ile olan gönül bağı, hemşerileriyle muhabbeti, Karadeniz Bölgesi’ne ilgisinin; bir politikacı cambazlığıyla değil, aile asaleti ile çok açık ve belirgin.” olduğunu belirten Memleket Partisi Rize İl Başkanı Muhittin Bayrak yapmış olduğu yazılı açıklamada:

“Yaşamın boyunca anavatan partisine hiç oy vermedim keza rahmetliye de hiç oy vermedim lakin Ahmet Mesut Yılmaz gönüllülere taht kurmuş bir insandı. Rizeli olmaktan her zaman gururla bahseden rahmetli Mesut Yılmaz Rize’nin bir değeridir, hala sevilen hala unutulmayan bir kimliktir. Hemşerilerinin hakkı olarak isminin yaşamasını istemeleri gayet doğaldır. Fakat onca öneriye onca görüşe rağmen yapılan hava alanına isminin verilmemesi üzücüdür.” Diyerek sözlerine başladı.

Göreve geldiklerinde hiçbir işi ben yaptım oldu mantığı ile yapmayacaklarını ifade eden Bayrak:

“Yaklaşık 1 yıldır hemşerilerimizin bu konuda hassasiyetini istek ve arzusunu görüyor tanık oluyoruz. Rize’ye bu kadar emeği geçmiş bir insanın isminin yaşatılmasının gayet anlamlı olduğuna inanıyoruz. Rahmetli Mesut yılmaz sevenlerinin bir şekilde yaşamlarına dokunmuş sevgilerini kazanmıştır. Bu münasebetle Rize’de isminin yaşatılması çok görülmemelidir. Mesut Yılmaz’ı seven hemşerilerimize sözümüz olsun göreve geldiğimizde Mesut Yılmaz ismi yaşayacaktır. “diyerek sözlerini tamamladı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -