Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

Başbakanın görüntüleri var

Başbakanın görüntüleri var
Gençağa Karafazlı( [email protected] )
210 views
28 Mart 2014 - 9:37
Spread the love

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Kanaltürk televizyonunda katıldığı canlı yayında gündeme bomba gibi düşen açıklamayı yaptı. CHP lideri, Başbakan Erdoğan’ın Deniz Baykal’ın kasedini izlerken çekilmiş görüntülerini izlediğini ilk kez açıkladı.
Kılıçdaroğlu, canlı yayında bombayı patlattı. CHP lideri, “Ben izledim. Başbakan Erdoğan’a o görüntüyü izletenler Erdoğan’ı da görüntüye alıyorlar. O konuşmalar internete düşen konuşmalardır. Haberi olmadan o bilgisayarın kamerasından da görüntüleniyor. Ben bu kadar aşağılıkça yalan söyleyen adam görmedim. Sayın Baykal da bu durumu biliyor ve bu nedenle Erdoğan’ı mahkemeye veriyor.” diye konuştu  

Karasal yayını RTÜK tarafından yasaklanan Kanaltürk ekranlarında soruları yanıtlayan CHP lideri, kaset öncesi sarf ettiği ‘Türkiye’yi Suriye’de savaşa sokmak istiyorlar. Genelkurmay bu kumpasa gelmesin’ sözleriyle ilgili konuştu. 

Kılıçdaroğlu “Hayatını 27 yılını devlette geçirmiş biri olarak devletin vicdanı vardır. Devletin vicdanlı kadroları vardır. Bu vicdanlı insanlar kötü gidişi görüyorlar. İktidar olanlar devlet oldular. Ben daha önce Süleyman Şah’la ilgili Genelkurmay’ı uyarmıştım.” diye konutu.

Kılıçdaroğlu: Suriye ile savaşacaksan ilk Bilal’i gönder

İŞTE CHP LİDERİNİN CANLI YAYINDAKİ AÇIKLAMALARININ SATIR BAŞLARI 

1. Ortada Devlet sırrı denen bir şey yok. Türkiye Cumhuriyet’inin sırları diye bir şey yok. Devleti kendi iç politikanızın açık malzemesi haline getirirseniz bu tablo çıkar. Soruşturma açılacakmış, o dört kişinin önce sorgulanması lazım. 

ERDOĞAN’DAN KAHRAMAN ÇIKARTMAK İSTİYORLAR
 

Acı olan orada Genelkurmay 2. Başkanı’nın oradaki tutumudur. Siz orada halka kumpas kuruyorsunuz, gencecik çocukların nasıl öldürüleceğinin kılıfını hazırlıyorsunuz. İtiraz etmesi lazım. Böyle bir şey olmaz demesi lazım. Eğer siz dış politikayı bu hale getirirseniz buraya çarparsınız. Erdoğan’ı kahraman yapmak istiyorlar. Hırsızdan kahraman çıkmaz.

Baykal’dan Erdoğan hakkında suç duyurusu

SURİYE UÇAĞI ANGAJMAN KURALLARIYLA MI DÜŞÜRÜLDÜ? 

Acaba düşürülen Suriye uçağı angajman kuralları ihlal edilerek mi düşürüldü? Bir ülkenin ordusu bir kumpasla savaş meydanlarına gitmez. Kimse bunu affetmez. Bu hükümetin başında olan kişi açıkça Türkiye’yi Ortadoğu bataklığına sürüklemek istiyor. 

DEVLETİN HAREMİNE GİRMİŞLER SEN NEREDEYDİN 

Devletin haremine girmişler, sen neredeydin? Bu olayın ufak bir parçası bile çağdaş bir demokraside gündeme gelse bürokralar, bakan ve başbakan koltuğundan olurdu.  Bu saatten sonra ordu Suriye’ye giremez.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -