Kuzey Teve

BAŞBAKAN: “ŞIMARDIK KİBİRLENDİK“

BAŞBAKAN: “ŞIMARDIK KİBİRLENDİK“
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
147 views
11 Haziran 2015 - 13:07
Spread the love

Seçimlerden önce sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile buluşan Başbakan Davutoğlu’nun bizzat kendi ağzından, “Güç zehirlenmesi yaşadık, şımarıklık ve kibre kapıldık” dediği öğrenildi. Başbakan Ahmet Davutoğlu seçimlerden önce sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Dolmabahçe’de buluşmuştu.

O toplantıya katılanlardan TİYEMDER Başkanı Selahattin Yazıcı, Davutoğlu’nun kendi partisine yönelik eleştirilerini olduğu gibi ilk kez anlattı. KRT Haber Koordinatörü Çağlar Cilara’nın programına katılan Yazıcı, Başbakan Davutoğlu’nun, “Güç zehirlenmesi yaşadık, şımardık, kibirlendik” diyerek özeleştiride bulunduğunu belirtti. Başbakan Davutoğlu’nun o toplantıda kendi partisi ile ilgili çarpıcı tespitlerini Yazıcı şöyle anlattı:

BAŞBAKAN: “ŞIMARDIK KİBİRLENDİK”

“Biz seçimden önce Beşiktaş’ta Başbakan ile istişare toplantısı yaptığımız zaman Başbakan yolsuzluk iddiaları ve eleştirilerle ilgili fotoğrafı net bir şekilde gördüğünü aktardı. Yani bir güç zehirlenmesi olduğunu, şımarıklık olduğunu söyledi. Başbakan aynen bu ifadeleri kullandı ve bu fotoğrafı net bir şekilde gördü. Bunların yansımalarının halkı rahatsız ettiğini Başbakan kendisi ifade etti. İstişarelerde bunlar konuşulan şeyler” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -