Kuzey Teve

betnis giriş
betnis
yakabet giriş

BAKANIN İLK İCRAATI KARDEŞİNE

BAKANIN İLK İCRAATI KARDEŞİNE
Gençağa Karafazlı( karafazli@msn.com )
181 views
03 Ocak 2014 - 17:09
Spread the love

 BAKANIN İLK İCRAATI KARDEŞİNE

Adalet Bakanlığı Yüksek Müşaviri Ünal Bozdağ oldu.

 Kabine revizyonu sonrası Adalet Bakanlığı’na getirilen Bekir Bozdağ’ın kardeşi, Adalet Bakanlığı Yüksek Müşavirliğine atandı.

RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI

Adalet Bakanlığına ait atama kararı Resmi Gazete’nin bugünkü (dün) sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ imzalı kararda, “Açık bulunan Bakanlık Yüksek Müşavirliğine, Personel Genel Müdür Yardımcısı (41009) Ünal Bozdağ’ın atanması, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun değişik 37’nci maddesi gereğince uygun görülmüştür” denildi.

 “BENİM KARDEŞİMDİR”

Bozdağ, 17 Şubat 2012 tarihinde milletvekillerinin sorularını yanıtlarken, “Adalet Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı Yardımcılığına atanan Ünal Bozdağ kimdir?” sorusuna da yanıt vermiş ve “Benim kardeşimdir” demişti. “SUÇ MU BU, AYIP MI BU” Bozdağ ayırca şöyle konuşmuştu: “Bu ülkenin vatandaşıdır. Hukuk mezunudur, hâkimdir, herkes gibi onun da devlette çalışma hakkı vardır. Ayıptır ayıp. Bu memlekette alın teri ile sizin alkışladığınız 28 Şubatçıların yaptığı sınavlarda alın teriyle girmiş hâkimlik yapıyor. Suç mu bu, ayıp mı bu. Ayıptır sizin yaptığınız” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -